Важливі сенси: київські каштани в новій ювелірній колекції Jewelry Lab

Прикраса, яку хочеться передавати з покоління в покоління

Київські каштани — скільки образів наша уява малює в голові, спогадів та асоціацій про цвіт дерев навесні, про пісні й вірші, в яких оспівані вони, про Київ. Один із незмінних символів міста, який так любить кожен, хто хоч раз бачив місто в каштановому цвіті. Віками різноманітні історичні чи екологічні перипетії ставили під загрозу ці кремезні дерева, але кияни, для яких каштани є свого роду оберегами, щосили оберігають їх від усіх негараздів, плекають і дбають про появу нових саджанців, бо, беззаперечно, без каштанів Київ точно буде вже не той.

Яскраво-зелене листя, неймовірний білий і рожевий цвіт й ґрона плодів каштанів надихали людей на створення витворів художнього, музичного й навіть кондитерського мистецтва. Цього разу символ Києва надихнув Jewelry Lab на ювелірні творіння, які разом складають колекцію «Київські каштани».

Для дизайнерів та ювелірів бренду дерева є знаком нескінченності, який об’єднує минуле і теперішнє, і яке так само хочеться нести із гордістю в майбутнє. Тому золотий каштан, який є центральною фігурою лінійки, має стати тим самим символом, який щодня буде нагадувати про цінності, які ми маємо берегти та просувати вперед.

Основу лінійки складають різноманітні прикраси, в які тим чи іншим чином вплетений образ каштана: це сережки й каблучки з шипами, які нагадують ті, якими вкрита оболонка, що ховає плід каштана, намистини з каменю «тигрове око», схожі на самі плоди, а також довгі золотисті ланцюжки.

Окремої уваги варті позолочені підвіси у формі напіввідкритого плоду каштана, адже команда бренду наділила їх особливим значенням: каштани завжди були оберегом, символом сили й внутрішньої енергії — так само і кулон має стати особливим оберегом для жінки, який буде вказувати на її силу, що поєднується з особливою жіночністю.

Придбати прикраси можна за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали