Іван Фролов, Леон Балдуззі, Ейке Беттінґа та інші переможці премії Fashion Film Festival Kyiv про ідеї своїх fashion-фільмів

З перших вуст

В Україні відбувся четвертий Fashion Film Festival Kyiv. У цьому році фестиваль став міжнародною подією та побив рекорди:

380 fashion-фільмів з 55 країн світу

29 фільмів-фіналістів з 13 країн

6 переможців з України, Італії, Німеччини та Бразилії

Переможці FFFK 2021 ексклюзивно для ELLE.UA поділилися головними смислами своїх фільмів.

Леон Балдуззі (Leone Balduzzi), Італія, режисер фільму Sting Like a Bee — володар Ґран-прі фестивалю, переможець в номінації Best Fashion Film: 

«Історія кохання, життя та тюнінгу. Це музична подорож через пристрасть і залицяння, дослідження природи людини за тюнінгом одного з найвідоміших італійських автомобілів — Ape Piaggio.

Як невгамовна бджола, яка шукає найкрасивішу квітку в полі, Нікола, головний герой, прямує вулицями Васто — забутого богом місця — у пошуках кохання та самоствердження. Шлях, який приведе його до боротьби за завоювання території та серце коханої.

Фільм має на меті створити несподіваний місток між повсякденним життям групи молодих людей, які мають нестримну пристрасть до тюнінгу, та світом природи. Зв`язок, який, як в байках Езопа, глибший, ніж здається».

Ейке Беттінґа (Eicke Bettinga), Німеччина, режисер фільму The Pulse of the Spirit ­— володар міжнародної премії у номінації Best Fashion Story:

«Ідея полягала в тому, щоб створити зворушливу і жартівливу історію про батька та сина в псевдодокументальному стилі. На перший погляд, тато тренується підніматися на найвищі гори світу у компанії досить знудженого сина. Але придивившись ближче, ми усвідомлюємо, що такі щотижневі тренінги — це винахідливий спосіб тата проводити якісний час з сином. Зрештою, основний меседж — це гуманізм, любов і дух наполегливості».

Юрій Двіжон, режисер фільму Love Airlines — володар національної премії у номінації Best Fashion Story:

«У всіх людей під час польотів траплялися різноманітні фантазії стосовно пасажирів та екіпажу літака, про які вони часто соромилися говорити. У кампейні Love airlines ми постарались відтворити лише невелику їх частину, за яку нам точно не соромно».

Талес Банзай та Каміла Корнельсен (Thales Banzai, Camila Cornelsen), Бразилія, режисери фільму The GG Marmont Book Club — володарі міжнародної премії у номінації Best Production:

«Бібліотека, в якій ми знімали наш фільм, знаходиться в Ріо-де-Жанейро, вона існує з 1887 року, з того часу, коли в Бразилії ще панувало рабство. Ми вважаємо, що важливо сюди залучити нових людей з новими ідеями, тому що культура та знання живі і завжди потребують оновлення. Головним в нашій свідомості було питання «Які книги люди хотіли б прочитати зараз?»

Катерина Тюріна, режисерка фільму Summer Days Off — володарка національної премії у номінації Best Production:

«Перед вами коротка історія про дівчину, яка вирішила провести довгий літній вікенд наодинці з собою. У цих іронічних скетчах молода українка слухає, як звучить літо, жарить яєчню, заварює каву, їсть кавуни, зустрічає світанки та проводжає заходи сонця. 

Ми надихнулися літніми замальовками про всілякі задоволення наших друзів-гедоністів і просто знайомих із соцмереж. Врешті-решт все це вибудовалось у короткий теплий фільм — оду спекотному літу, яке так швидко минає».

Іван Фролов, український дизайнер, переможець у номінації Digital Story — фільм Frolov Stud:

«Кампейн STUD ми представили у форматі короткого метру. Це наше власне дослідженням сексуальності та гендерної самоідентифікації різних людей, яке ми провели у розмові та інтерв`ю з ними. Ми спеціально подорожували Штатами у пошуках різноманітних локацій та абсолютно різних моделей. У процесі зйомки ми ставили їм запитання про те, що визначає їх гендер, як одяг впливає на це самовизначення. Та найцікавіші моменти та відповіді моделей увійшли у наш основний кампейн».

 


Реклама

Популярні матеріали

Які босоніжки нам потрібні цієї весни


Сучасний погляд на українські традиції: чому варто відвідати...


Модні новинки від українських брендів


Читайте також
Популярні матеріали