Український бренд Ksenia Schnaider виграв премію від PETA

Важлива перемога

У восьме німецька організація захисту тварин PETA Німеччина вручила дизайнерам нагороду Vegan Fashion Awards. Цього року 15 моделей «веганської» моди отримали нагороди у п`ятнадцяти різних номінаціях. Більшість з цих брендів (дев’ять із 15) вразили тим, що тепер вони на 100 відсотків є веганськими. Таким чином, на кожній стадії виробництва вони використовують інноваційні матеріали не тваринного походження. Виробники цієї галузі підкреслюють важливість веганства у суспільстві та відповідно розширюють свій веганський асортимент. Цією нагородою PETA заохочує інші компанії також переходити на свідоме споживання і відмовитися від матеріалів тваринного походження.

«Веганська мода прокладає свій шлях у суспільстві та є більш присутньою, ніж будь-коли раніше», — каже Яна Шварц, менеджер з маркетингу моди та текстилю в PETA. «Для компаній важливо розширити асортимент веганської продукції та попрощатися з жорстокими стосовно тварин методами. Клієнти знають про страждання тварин, які стоять за багатьма матеріалами — попит на товари не тваринного походження швидко зростає. П`ятнадцять марок-переможців передають актуальний стан речей у світі моди».

Серед переможців цьогорічної премії і український бренд, а саме Ksenia Schnaider. Марка апсайклінгового джинсового одягу виготовляє веганські джинси з утилізованих старих пар і тому на п`ять кроків випереджає більшість дизайнерських будинків в аспекті екологічності. Бренд отримав нагороду в категорії «Найкращий джинсовий стиль» за модель Reworked Diagonal Patchwork Wide Jeans.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали