Український бренд взуття і сумок HVÓYA презентує нову колекцію

Унікальний симбіоз

Український бренд HVÓYA представляє нову літню колекцію Golden Times, натхнену ідеєю, що найкращі часи завжди зараз. Усвідомлення себе в моменті несе як насолоду життям, так і велику відповідальність. За себе. Перед собою. Це відкриває можливість проживати кожен день як бажаний, відчувати себе попри все, втілювати мрії, страждати, винести більше, ніж думав, любити, приймати рішення, бути втомленим, бажати та здійснювати свої бажання.  Сьогодні.  Колекція Golden Times — відображення цієї суті. 

HVÓYA

«Ми зробили найскладнішу нашу колекцію у часи, коли здавалося б, потрібно завмерти. Ми зробили найгарнішу нашу колекцію, бо найкращий час для неї саме зараз. Попри все», — ділиться команда бренду. 

До створення Golden Times команда залучила талант та працю майстрів трьох несуміжних між собою напрямів: взуттєвого, ювелірного та столярного. Розробили нові форми колодок, познайомились з новим для себе металом, ще більше занурились у ювелірну справу та створили унікальні та протилежні за формою пари підборів.  

HVÓYA

Квінтесенцією цього єднання стали мюлі Unité: шкіра, латунь та дерево. Строга квадратна форма мису з декоративним рантом підтримується такою ж формою дерев’яних підборів, але обрамлена м‘якою округлою формою латунної прикраси. Unité символізують єдність не тільки симбіозом майстрів, але і формою прикраси. Вона зображує вузол у металевій формі. Латунні прикраси за бажанням можна знімати та носити як браслет на нозі.

Усього до колекції увійшло 16 пар взуття, серед яких мюлі в різних формах та текстурах, туфлі з круглими носком і підбором, балетки зі срібними прикрасами, молочні босоніжки у вигляді краплі роси та в’язані балетки в новому чорному кольорі. Окрему увагу команда приділила деталям, використовуючи у виробах металеві прикраси ручної роботи, виготовлені ювелірами з таких матеріалів, як латунь, срібло та срібло з позолотою 18 каратів. 

Усі дерев’яні підбори в колекції виготовлені вручну з дерева американський горіх. Вони вкриті лляним екологічним маслом з тонуванням чи без в залежності від кінцевого кольору підборів, кожна набійка яких підбита латунними гвіздками.

Колекція Golden Times вже доступна у флагманському магазині бренду в Києві, а також на сайті.

Кампейн Golden Times знімався у сучасному готелі Sophia Hotel Kyiv та Cafe Markó, що розташовані в історичній будівлі 1881 року. Створений сучасними українцями з різних сфер, готель відображає самобутню культуру Києва сьогодні.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали