«Маски скинуто»: бренд LITKOVSKA представив нову колекцію на Paris Fashion Week

Локацією для шоу став вестибюль найбільшого кінотеатру в Європі — Le Grand Rex

Роботи дизайнерки Лілії Літковської щосезону представлені в офіційному розкладі Paris Fashion Week, де бренд підвищує обізнаність про сучасну українську моду, культурну спадщину та ідентичність. З початку повномасштабної війни проти України в лютому 2022 року Лілія Літковська знайшла притулок у Парижі та привертає увагу широкої міжнародної модної спільноти до тяжкого становища свого народу та рідної країни. Створена в Києві під постійний гул сирен, попри ракетні атаки, вимкнення світла та проблеми з логістикою, колекція FW 23-34 On Air уособлює стійкість у кожному стібку і кожній нитці.

Ідея представити колекцію в одному з найбільш відомих кінотеатрів світу нагадує, що сучасна людина постійно перебуває «у світлі софітів». Колекція On Air досліджує світ камер, дзеркал та безкінечної уваги, що змінює людину і змушує одягати соціальні маски.

«Українці, які зіштовхнулися з жахами війни, втратили бажання бути чи здаватися не тими, ким вони є, соціальні маски було скинуто. Натомість ми звернулися до щирості, що допомагає вижити і підтримати одне одного під час фізичних і емоційних випробувань. LITKOVSKA шанує цю непохитність, прямолінійну відвертість і бажання стояти на своєму до останнього подиху. У колекції «On Air» Лілія Літковська шукає способи відтворити елегантність класичної моди у щирій та зворушливій формі — індустріальний шик, що демонструє людину саме такою, якою вона є», — зазначають у команді бренду.

Колекція «On Air» доповнена делікатними аксесуарами та прикрасами у формі коника, що відсилають до пастухів Карпатських гір та їхньої традиції ліпити фігурки коників із сиру на подарунки-обереги для дітей та родини. Сила спільноти, майстерність народних художників та традиції піклування про близьких, притаманні українцям — важлива тема для бренду і джерело натхнення. Таким чином LITKOVSKA прагне створювати власні символічні «обереги».


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали