Український бренд Katimō презентував нову капсулу

Танець свободи

Напередодні Katimō презентував нову капсулу, у якій продовжує досліджувати ідею дому — саме вона скеровує естетику бренду протягом усього осінньо-зимового сезону. З прийдешніми святами дім обернеться на локацію для теплих зустрічей з найближчими, найпривітнішу з можливих. Таке відчуття гостинності розкривається у м’яких преміальних текстурах вовни та шовку, обраних з особливою ретельністю для нової колекції. Тактильні пухнасті фактури перетворюють прямі силуети на ошатне, але затишне вбрання. 

Katimō

Комфортні босоніжки з вовни альпаки на невисоких підборах спонукають не ходити навшпиньки, а ступати впевненим кроком. Спідниця-олівець, струмливі штани та лаконічні лонгсліви — база поза часом, утілення лаконічного, притаманного стилю Katimō дизайну. Кожен виріб із цієї колекції можна стилізувати в ошатний, домашній або повсякденний лук, одягати вдень або ввечері, згідно з вашими планами і настроєм. У будь-якому разі їм буде притаманна тонка урочистість. Бандажний топ підкреслює кожен рух тіла, проте виглядає не менш інтригуюче у стані спокою. Приглушена кольорова палітра увиразнює чистоту ліній крою та підкреслює універсальність капсули.

Katimō

Інтелектуальне прочитання гардероба проголошує комфорт та забезпечує свободу рухів, наче вбрання для особливого жіночого танцю. Цей танець вивільняється зсередини. Вона цілеспрямовано рухається крізь напругу — до життя. Це схоже на slow-motion сцену з фільму, але ця жінка — реальна. Вона має несамовиту стійкість, як ті жінки, які зустрічаються вам кожного дня. Як ви самі. Вона має достатньо сили, щоб танцювати у ритмі хаосу, адже це танець її свободи.

Капсула вже доступна на сайті та у магазині Katimō на вул. Рейтарській, 19А. 


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали