Український бренд INLYLAND представив нову колекцію осінь-зима 2023/24

Обличчя колекції — розкішна Марина Полканова 

«В останніх колекціях було багато деталізації, як візуальної, так і смислової — цієї осені мені захотілося простоти та ще більшої лаконічності, — розповідає дизайнерка бренду INLYLAND Інна Грицик. — Ці відчуття можна порівняти з бажанням відкрити вікно та запустити в кімнату свіже повітря, яке відразу робить картинку в голові чистою та ясною».

INLYLAND

Основа колекції — класичні та зрозумілі речі, які водночас стають вираженням поваги до себе, власного комфорту та тіла. Якість матеріалів та їхня тактильність стали головним фокусом дизайнерки: «Мені хочеться показати, що не треба шукати спеціального приводу носити речі з натурального кашеміру, шовку чи вовни. Справжня розкіш якраз і полягає в тому, щоб кожного дня не йти на компроміси з собою, а вибирати якісний продукт, який дарує неймовірні відчуття».

Колекція побудована на принципах багатошаровості, що ідеально для осінньої мінливої погоди: всі речі легко комбінуються між собою і поєднуються з минулими колекціями INLYLAND. Різноманітні штани — палаццо, укорочені чи на резинці — можна поєднувати з кашеміровими джемперами нейтральних відтінків, жакетами, пальтами чи кейпом. 

Кейп — особлива річ для INLYLAND. Цього сезону бренд представляє приталену версію цього аристократичного верхнього одягу, пропонуючи поєднувати його з вузькою спідницею довжини до колін.

На стилістику знімання дизайнерку надихнуло питання, куди б вона хотіла піти у кашеміровому пальті з довгим шарфом чи костюмі з кейпом, які емоції отримати. Відповідь була коротка та ясна: насолоджуватися мистецтвом — тому в кадрі можна побачити скульптури, створені українським брендом GORN Ceramics. Їхній візуальний код водночас підкреслює лаконічність нової колекції та її багатство фактур, а з іншого — без слів нагадує, що час не владний над тим, що йде зсередини, а не женеться за швидкоплинним і мінливим.

Грицик

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали