Український бренд Indposhiv дарує 12 костюмів для весілля військових

Bespoke-костюм може отримати кожен охочий захисник

Український бренд Indposhiv, який займається пошиттям класичного bespoke-гардероба для чоловіків, з нагоди свого 15-річчя запустив ініціативу — раз на місяць упродовж 2024 року безкоштовно шити одну парадну форму або класичний костюм для весілля військового.

«Мене приємно здивував той факт, що, попри війну, люди продовжують створювати нові родини, одружуються та тим самим доводять, що вони вірять у майбутнє. Ми весь час думаємо, чим можемо бути корисними, окрім як регулярно донатити та підтримувати економіку нашої країни. Нещодавно моя подруга, з якою ми збираємо гроші на потреби кількох підрозділів ЗСУ та в якої кохана людина воює, сказала, що вона мріє цього року з ним одружитися та щоб ми пошили костюм для весілля з її нареченим. І так народилася ідея зробити внесок, який ми можемо собі дозволити, та безкоштовно пошити упродовж 2024 року 12 костюмів або парадних форм на весілля тих, хто зараз служить і захищає всіх нас», — розповідає засновниця бренду Катерина Возіанова. 

У компанії кожен костюм створюється вручну за стандартами Британської гільдії кравців з коштовних італійських і англійських тканин. На один костюм іде близько 80 годин ручної праці.

Щоб стати одним із дванадцяти військових, треба заповнити анкету, далі за допомогою random.org зі списку охочих оберуть переможців. Бренд просить врахувати, що пошиття костюма займає два місяці, також знадобиться щонайменше один візит до Києва для зняття мірок та обговорення всіх складових костюма.  


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали