Український бренд Di Stavnitser презентує дебютну колекцію

Одяг на всі часи

Натхненна символізмом і енергетикою вінтажних речей, засновниця бренду Di Stavnitser прагнула створити колекцію образів поза часом і модою — таких, що збережуть місце в серці власниці на довгі роки, отримуючи нові сенси. Перша колекція акцентує увагу на класичній базі гардеробу: ідеально скроєному костюмі, довгому пальто, широких брюках, спокусливих сукнях. Силуети та форми покликані підкреслити красу жіночого тіла, не обмежуючи його в русі. Деякі речі дають можливість експериментувати з лініями та об’ємом — як, наприклад, жакет із вирізами та поясом, який можна зав`язувати різними способами. Нейтральні відтінки чорного, сірого, бежевого та коричневого підкреслюють класичний настрій колекції.

Для декору обраних виробів додані вінтажні елементи, знайдені у різних куточках світу. Одна з цінностей у ДНК Di Stavnitser — ідея, що речі мають служити роками і залишатися актуальними. Використання вінтажних елементів підтримує принципи сталого розвитку та демонструє поєднання сучасності з модними епохами минулого.

Основа колекції — бажання створити щось гідне гардеробу сильної, незламної жінки.

«Українська жінка — це концентроване натхнення. Всі ми змінилися за цей рік, ведучи невпинний внутрішній діалог з собою про те, як жити далі, куди рухатись, як пережити всі випробування і залишитись собою. Моя особиста внутрішня боротьба і частинка душі знайшли втілення в речах колекції. Хочеться бачити наших жінок вдягнутими в розкішні речі, щасливими, такими, що сяють, готовими жити далі. Ця колекція — про віру, що всі ми повернемося до нормального життя на своїй рідній землі», — додає Діана Ставніцер.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали