Український бренд DAFF презентує другу частину весняно-літньої колекції

Елегантність і вишуканість

Продовження колекції бренду DAFF весна-літо — 2023 це унікальне поєднання природної краси та повсякденної моди. У створенні другої частини капсули дизайнери надихалися чарівною красою амонітів — старовинних молюсків, що вважаються однією з найзагадковіших та найдавніших форм життя. Велику кількість амонітів було знайдено й на території України. Саме їх форми, текстури та кольори були відображені у новій колекції DAFF.

DAFF

У дропі представлені сукні, блузи, спідниці, аксесуари та взуття, які мають особливі деталі та форми, фактурну тканину та елементи ручної роботи, що нагадують раковину амоніту. 

До колекції входить не лише одяг, а й ексклюзивні прикраси, які підкреслюють її унікальність. Сережки з ювелірної латуні доповнюють жіночі образи, надаючи їм витонченості та особливого шарму. Кулон і брошка у формі амоніту стануть головними акцентами стилю влітку і символом природної краси та глибини.

Палітра кольорів колекції відображає стародавній характер амонітів і включає коричневий, бежевий, античні білий і сірий, сепію та чорний. Таке майстерне поєднання створює атмосферу таємничості та вишуканості, надаючи одягу бренду DAFF витонченості та привабливості.

Part II від DAFF — це поєднання елегантності та природної краси, яка підійде як для повсякденних справ, так і для особливих випадків. 

Бренд запрошує всіх поціновувачів моди та природної краси познайомитися з цією унікальною колекцією та відчути себе частиною історії нашої планети.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали