Український бренд CĖNC представив новий зимовий кампейн про теплі почуття та глибокі сенси

Зимова меланхолійна історія

Український бренд CĖNC представив новий зимовий кампейн WINTER SOUL ESCAPE, який занурює у меланхолійний настрій, адже в холодний період року майже кожен з нас потребує певного часу наодинці, щоб побути зі своїми думками, переосмислити пройдений шлях та віднайти дорогу до нового себе. 

WINTER SOUL ESCAPE

До кампейну увійшли як уже відомі бомбери та шуби бренду з австралійської стриженої вовни, так і нові відтінки в’язаної колекції. 

Меланхолія як втеча душі не має контрастів, лише півтони. Вона м’яка та може бути настільки ж теплою, як і холодною. У меланхолію можна загорнутися та відчути її справжню суть. Як і справжню суть самого себе. Ці відчуття втілилися в нових кольорах трикотажних виробів, таких як светр TREPET, шарф BEZMIR, шапка TYAMA та балаклава OSONNIA.  

WINTER SOUL ESCAPE

Оскільки CĖNC — про якісну базу на роки, нові відтінки трикотажної колекції не вийшли за рамки нейтральної кольорової палітри: темний беж, світлий коричневий, світлий сірий, антрацит та молочний. Також усі айтеми бренду можуть гармонійно поєднуватися між собою. Так, з нових кольорів в’язки можна створювати як монохромні поєднання, так і небанальні контрастні. Речі CĖNC можна імплементувати в будь-який гардероб.  

WINTER SOUL ESCAPE нагадує нам, як важливо проживати всі почуття,  навіть такі, як меланхолія. І ще важливіше — створювати нові сенси,  залишаючи тепло всередині свого серця.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали