Український бренд BEVZA створив благодійний жовто-блакитний светр

Кожна покупка — це внесок у порятунок життя

Сьогодні український бренд BEVZA, який завжди чітко формулював свою позицію, підкреслював ідентичність і підтримував суверенність своєї країни, запустив благодійний проєкт на підтримку Міжнародного центру матері та дитини «Місто Добра». Ексклюзивно на сайті бренду можна придбати жовто-блакитний светр, вироблений з органічного котону. Річ була випущена у кількості 200 екземплярів і представлена у 4 розмірах: від XS до L. 

BEVZA

«Я створила цей светр у єдиному екземплярі у 2014 році особисто для себе. Він був натхнений у першу чергу подіями революції й картиною Марка Ротко. Коли у лютому 2022 року я вимушено покинула Україну, то з небагатьох речей у мене опинився і цей самий светр. Я побачила величезний попит і вирішила, що саме він може стати інструментом, який допоможе зібрати кошти на благодійність».

Усі прибутки від продажів светрів буде перераховано у фонд «Місто Добра» — міжнародний кризовий центр матері та дитини, що розміщений у Чернівцях. Через війну, яка триває в Україні, у шелтері приймають родини, які втратили домівку, залишили свої міста та села через загрозу здоров’ю та життю дітей. Більшість сімей приїхали з окупованих територій та місць, які постійно перебувають під обстрілами.

BEVZA

Зараз «Місто Добра» має три будівлі, у яких загалом проживає близько 450 осіб. Центр планує якнайшвидше закінчити будівництво четвертого корпусу, аби прийняти в ньому ще один дитячий будинок.

У «Місті Добра» повністю забезпечують усі потреби дітей та дорослих: проживання, харчування, лікування, одяг, взуття, юридична та психологічна допомога, та це лише частина діяльності. Няні та медики постійно працюють з дітьми, а центр оплачує для них театральні, танцювальні та різні розвивальні гуртки. Мамам допомагають опанувати нову професію та знайти роботу. А найважливіше — дарують абсолютно кожному любов, підтримку та роблять усе можливе, щоб люди відчували себе у безпеці.

BEVZA

«З Фондом ми співпрацюємо давно і точно знаємо, як багато зусиль вони докладають для забезпечення сімей з окупованих територій. А зараз вони потребують допомоги ще більше, адже будують центр для дітей з Миколаєва, і ми командою хочемо фінансово підтримати Фонд».


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали