Український бренд аксесуарів Bagllet представляє нову колекцію

Свобода та сміливість

Цього сезону команда українського бренду Bagllet надихається відчуттям свободи і можливістю рухатись вперед без обмежень — сміливо і натхненно. Відчувати пульсуючий ритм, відчувати життя сповна — орієнтир, внутрішня свобода — основний компас. 

Bagllet

«Ми бачимо цю свободу чи не в кожному перехожому, читаємо в очах цю спрагу до життя, це бажання діяти та творити. Цією неймовірною енергією насичене все навколо», – коментує команда Bagllet. 

Натхненні цією енергією та людьми, що її випромінюють, Bagllet створили три нові моделі аксесуарів. 

Взявши за основу бестселер коллекції Unique, сумку B117, дизайн-команда бренда презентує її логічне продовження — BG129. Улюблена форма, регульований ремінець та маленька деталь, яка встигла завоювати багатьох, — невеличка зовнішня кишенька. За чіткий сформований вигляд відповідають якісні матеріали, продуманий дизайн, а також підкладка та дублюючі матеріали. BG129 mini — нова BG129 у невеликому форматі. Всі переваги BG129 збережені до найменшої деталі, а мінірозмір робить її ідеальною як для прогулянок, так і для особливих подій — це лаконічна та стильна база для різноманітних образів. 

Bagllet

Абсолютно новим аксесуаром в модельному ряді Bagllet стала сумка BG128. Трапецієвидна форма, доповнена плавними лініями, що створюють нове прочитання. Підкладка та дублюючі матеріали надають структурованого вигляду. Коротка комфортна ручка, ідеальний розмір та місткість — справжня ода лаконічності.

Нові форми, нові деталі, незмінне відчуття «своїх» аксесуарів, які не затьмарюють, а доповнюють і розкривають нові грані.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали