Українські бренди на London Fashion Week: осінньо-зимові колекції TAMAR KEBURIA, J'AMEMME та GASANOVA

У межах ініціативи Support Ukrainian Fashion

У рамках Ukrainian Fashion Week International Season FW24 українські бренди TAMAR KEBURIA, J`AMEMME та GASANOVA представили осінньо-зимові колекції 2024/25 на London Fashion Week. Показ відбувся за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка в Україні».

«Одяг, який ми носимо, має силу розповісти світові, хто ми й що ми відстоюємо. Колекції українських дизайнерів є свідченням їхньої креативності та стійкості в надважких обставинах, особливо враховуючи наближення дворіччя жахливого незаконного вторгнення Росії. Я неймовірно пишаюся тим, що London Fashion Week може стати платформою для демонстрації української сили та таланту світові», — коментує Люсі Фрейзер, Міністерка культури, медіа та спорту Великої Британії.

Після початку повномасштабного російського вторгнення Ukrainian Fashion Week запустив ініціативу Support Ukrainian Fashion для допомоги українським дизайнерам. Таким чином, 69 українських фешн-брендів мали можливість представити свої колекції, створені під час війни, на міжнародній модній арені.

TAMAR KEBURIA

Відзначаючи непохитну стійкість та силу сучасної української жінки, бренд TAMAR KEBURIA представив свою колекцію FW24 під назвою Reflections. У світі, де наша країна бореться за своє майбутнє, ця колекція є вшануванням незламного духу українських жінок.

Дизайнерка Тамріко Кебурія, яка двічі стала переміщеною особою через війну, додає особисте та зворушливе бачення на подіум, поєднуючи моду зі складною темою ідентичності тих, хто був змушений виїхати. За допомогою символічних дзеркальних валіз на подіумі дизайнерка ділиться персональним досвідом, запрошуючи глядачів поглянути на своє життя з іншої сторони.

Кожен елемент колекції Reflections є наративом мужності та символом різноманітності людських історій прагнення до життя. Історій, що об`єднують усіх, кому довелось пройти через великі випробування.

J’AMEMME

Сміливі нюдові лелітки та невагоме плісе стали основою колекції J`AMEMME FW24 під назвою Le solstice d`hiver. Натхнена роботами українського ілюстратора Охріма Судомори, який зображував світ міцел, колекція відтворює автентичні форми та текстури притаманні роботам митця.

«Для мене світи мистецтва та природи завжди були невіддільними одне від одного. Цього сезону поштовхом для натхнення стало багатство кольорів міцел, їх складні переплетення та форми, розмаїття яких складно уявити», — коментує дизайнерка бренду Юлія Ярмолюк.

Фактури, невагомість, геометричність ліній – це символи колекцій, які підсилюють впізнаваний код бренду – архітектурні форми.  Злагодженим балансом між структурною складністю, ніжною палітрою відтінків та невагомістю тканини в колекції бренд втілює власне бачення перетину світів природи та мистецтва.

GASANOVA

Колекція FW24 від GASANOVA – це гімн багатому й ароматному світові спецій, натхненому теплотою і глибиною, які ці інгредієнти вносять у нашу повсякденність. Палітра кольорів поєднує благородні відтінки, включно з глибоким бордовим, землисто-коричневим, безтурботним зеленим, елегантним синім і різними відтінками золота, створюючи відчуття розкоші та витонченості. 

Колекція WINTER SPICE розповідає історію про повагу до сімейних традицій, пропонуючи уявити одну з них — спільне приготування пряних і ароматних страв на відкритому вогні. Ця асоціація з теплом вогнища, на якому готують їжу, накладається на сезонність речей, що несуть відчуття затишку та комфорту. Одяг, як тепло, яким діляться близькі люди, як заповітні моменти, коли ми разом в холодну пору року. 

«Часи мінливі, і в наші дні особливо важливо створювати затишок навколо. Адже навіть за часів невизначеності та війни, коли реальність стає викликом, затишок у деталях оточуючого нас світу стає нашою опорою. Колекція WINTER SPICE від GASANOVA FW24 закликає нас не тільки до стильного одягу, а й до створення цього особливого затишку, що допомагає нам впоратись з непередбачуваністю життя та надає нам необхідної теплоти та комфорту», — коментує Ельвіра Гасанова.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали