Українські бренди будуть представлені на Тижні моди в Копенгагені

У ногу з усім світом

Ukrainian Fashion Week та Copenhagen Fashion Week оголошують про продовження партнерства у сезоні FW23-24. На Copenhagen International Fashion Fair (1-3 лютого) у межах партнерства UFW x CPHFW будуть представлені українські бренди T.Mosca та RDNT. Це стане другою подією UFW International Season FW23-24.

«CPHFW підтримує Україну та сподівається продовжувати налагоджувати міцніші стосунки між обома організаціями, щоб підтримати галузь у подальшому зростанні та процвітанні під час кризи», — коментує  організаційний комітет Copenhagen Fashion Week.

Copenhagen International Fashion Fair є однією з найдинамічніших та інноваційних платформ продажу в Європі й найстарішою виставкою у Північній Європі. За останнє десятиліття CIFF став важливою платформою для міжнародної індустрії моди. CIFF виріс із регіональної торговельної виставки в міжнародний центр моди, місце презентації перспективних брендів галузі. У межах партнерства UFW x CPHFW x CIFF цього сезону свої колекції на виставці представлять українські дизайнерські бренди T.Mosca та RDNT.

Також український бренд TG Botanical, як фіналіст Zalando Sustainability Award, представить свою нову колекцію в офіційному розкладі Copenhagen Fashion Week.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали