Українська дизайнерка Світлана Бевза стала гостею Met Gala 2023

Гордість

1 травня в Метрополітен-музеї в Нью-Йорку відбувся бал Інституту костюма Met Gala, який цьогоріч було присвячено Карлу Лагерфельду. На заході з’явилась неймовірна кількість знаменитостей у розкішних образах: від Марго Роббі та Пенелопи Крус до Джареда Лето й сестер Кардаш’ян-Дженнер. Та була серед гостей головної модної події року і та, чия поява на червоному хіднику викликає нашу особливу гордість та захоплення, — засновниця українського бренду Bevza Світлана Бевза.

Для Met Gala 2023 дизайнерка обрала образ у чорно-білих тонах — улюблених кольорах Карла Лагерфельда. Світлана позувала перед фотографами в чорній сукні Seashell власного бренду та білій накидці з шовкового пір’я, вирізаного вручну.

Як зазначила сама дизайнерка у своєму Instagram-акаунті, білосніжна накидка символізує надію на мир і свободу. Образ доповнили клатч у формі яйця та маленька підвіска з яйцем, що «символізують життя та новий початок». На заході також з’явилася українська модель Паша Гаруля — теж в образі від Bevza.

«Для мене велика честь отримати це запрошення, і я вважаю, що це дуже сильний жест щодо України, оскільки ми з Пашею — перші українки в історії, яких запросили на Met Gala. У наших образах, звичайно, багато Карла Лагерфельда як одного з найвизначніших персонажів в історії моди, але також і передають відповідний символізм в усвідомленні України», — говорить Світлана.

Так, повністю чорне кольє у вигляді колосків для Паші було ексклюзивно виготовлене в Україні за два з половиною тижні — воно символізує темні часи для пшеничних полів нашої батьківщини. Паша вдягнула на захід сукню з ліфом у вигляді мушель, що має подвійний сенс. По-перше, модель родом із Криму, на гербі якого зображена мушля. Крим є перлиною України та її невіддільною частиною. По-друге, дизайнерка намагалась показати, що сукня — це мушля, а жінка, яка її вдягнула, — перлина.

В Instagram-акаунті Bevza також з’явилося відео, в якому можна побачити, як Світлана Бевза готувалася до важливої події. Магія!


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали