Базовий гардероб на весну: український бренд JUL представляє демісезонний дроп

У передчутті нового сезону

 

В очікуванні першого тепла, сонячних днів та добрих новин JUL презентує новий демісезонний дроп. 

Щоб зробити прийдешню весну стильною і водночас комфортною, Юлія Логвін додала до колекції найнеобхідніші речі демісезонного гардероба: утеплений плащ, оверсайз-куртку-бомбер, картаті верхні сорочки та м’які лонгсліви. 

Перехід від одного сезону до іншого — найвдаліший час для трикотажу, якому JUL завжди відводить окреме місце. В новій колекції ця секція представлена жилетами, двома смугастими светрами, джемперами-поло, трикотажними топами і сукнями — короткою і довгою. Багато уваги бренд приділив вибору тканин, щоб тепло та затишок можна було відчути на дотик — одягнувши пухнастий светр із мохеру або примірявши невагому і надзвичайно приємну до тіла сукню.

До нового демісезонного дропу увійшли також бавовняні сорочки, довгі спідниці та декілька костюмів у різних варіаціях — один із них виконаний зі світло-коричневого вельвету, однієї з найактуальніших тканин сезону. Ці лаконічні елементи добре поєднуються між собою та дозволять почуватися стильною та впевненою щодня і за будь-якого сценарію.

Кольорова палітра колекції — тепла і ніжна. Вона сповнена різноманітних відтінків рожевого і коричневого та має невеликі акценти з яскравих кольорів, які ніби нагадують про прийдешнє тепло.

Демісезонний дроп доступний для замовлення на сайті jul.ua  з 21 лютого.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали