У Мережі обговорюють нову спідницю-рушник Balenciaga за 925 доларів

Новий витвір встигли потролити не лише користувачі, а й IKEA

Креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія обожнює епатувати публіку незвичайними речами. Раніше бренд презентував сумку-тоут із вбудованою рукавичкою Glove Large Tote Bag, блакитні чоловічі балетки з бантиком спереду, сумку, схожу на звичайний пакет з магазина, «‎поношені» кросівки, які виглядають так, ніби їх носили протягом дуже довгого часу і в абсолютно різних умовах, і не тільки. 

Черговою новинкою, яку бренд презентував днями й про яку говорять усі у Мережі, стала спідниця у вигляді махрового рушника, обмотаного на поясі, яка увійшла до колекції весна-2024. Від звичайного банного рушника витвір відрізняють лише логотип Balenciaga, наявність ремінця і двох ґудзиків (на рушниках вони б теж не завадили, погодьтесь) і, звичайно ж, вартість — 925 доларів.

На чергову безглузду, як її назвали у Мережі, новинку від Balenciaga відреагували не тільки користувачі, а й шведська компанія IKEA. Так, маркетингова команда бренду презентувала рушник Vinarn, зробивши дотепне відсилання до нової спідниці від Гвасалія.

«Представляємо нову спідницю Vinarn Towel Skirt. Необхідна модна річ сезону весна-2024», — жартома представили рушник в IKEA.

«Спідницю-рушник» від IKEA можна придбати за 17 доларів.


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали