Демна Гвасалія провів показ Balenciaga з українською символікою

І під вірш Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси»

Бренд Balenciaga, який сьогодні проводить показ у рамках Паризького тижня моди, висловив свою підтримку Україні у війні з Росією. На кожному стільці для глядачів лежали футболки у відтінках «вільний блакитний» та «енергійний жовтий».

Декілька образів із колекції також були втілені саме в цих кольорах. А сам показ почався з поезії Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси».

Усі запрошені отримали звернення від Демни Гвасалія — креативного директора Balenciaga, сім`я якого у 1993 році, після збройного конфлікту в Абхазії, була змушена тікати з рідного міста Сухумі, як і сотні тисяч інших грузинів.

«Війна, що відбувається в Україні, пробудила в мені біль тієї минулої травми, яку я отримав у 1993 році, коли те саме сталося в моїй країні. Це щось таке, що лишається з тобою назавжди. Цього тижня мені було важко працювати над показом. У такий час мода втрачає право на існування. Тиждень моди виглядає абсурдно. Я думав над тим, щоб скасувати показ, незважаючи на те, що я та моя команда працювали над ним дуже багато і дуже на нього чекали. Але потім я вирішив, що це буде ще одна поступка дияволу, який вже приніс мені достатньо болю майже за 30 років. Показ не потребує додаткових пояснень. Він присвячений безстрашності, витримці, перемозі миру та любові», — зазначив Демна.

Нагадаємо, з 28 лютого по 8 березня триває Тиждень моди в Парижі, який закриває місяць показів колекцій сезону осінь-зима 2022/2023. Напередодні перших шоу президент Федерації високої моди Ральф Толедано у своєму зверненні підтримав Україну. Крім того, Джорджіо Армані провів своє шоу в повній тиші на знак солідарності з українським народом. 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


Читайте також
Популярні матеріали