У Києві відкрився перший корнер бренду BEVZA в ЦУМі

З атмосферою комфортної гардеробної кімнати

На третьому поверсі столичного ЦУМу відкрився перший корнер українського бренду BEVZA. Офіційне відкриття відбулося 11 квітня.

«Це перший окремий корнер після нашого шоуруму в Києві. Ми хотіли створити ефект комфортної гардеробної кімнати, в якій жінці приємно провести час. Для цього вибрали нейтральну палітру кольорів, використали контрасти м`яких текстур для сидіння і монументальних квадратних стабільних форм у такому камінні, як травертин і онікс», — розповідає дизайнерка Світлана Бевза.
Весь корнер зроблено в Україні: від дизайну від Yova Yager studio до окремих предметів інтер’єру. Bevza TSUM — це проєкт двох дизайнерів, унікальний досвід співпраці, де кожен елемент має свою історію, характер і чітке призначення. Так, дзеркало бренду Noom Home у вигляді озера показує контраст між плавними формами скла та прямими лініями підставок для дзеркал. Дизайнерський стіл «Барвінок» від Furn Object натхнений одним із культурних символів України. Барвінок уособлює перетворення, радісну життєву силу й неминущу сутність існування та вважається вісником весни. Стіл із нержавіючої сталі у формі п’ятипелюсткової квітки має блакитний відтінок, що спускається градієнтом, утвореним термічною обробкою сталі. Ці деталі відображають структуру та яскравий небесний колір квітки.

Наразі у корнері представлена актуальна колекція весна-літо — 2024, а також бестселери бренду.
Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали