ТОТÉ стає преміумлінійкою COOSH: Аліна Френдій про злиття своїх брендів

І нову колекцію, присвячену 2000-м

Український бренд одягу та аксесуарів COOSH і дизайнерський diffusion line ТОТÉ оголосили про злиття. Тепер ТОТÉ трансформується у преміумлінійку та буде частиною COOSH. Нова лінійка отримала назву Select, розповідає засновниця бренду та фешн-інфлюенсерка Аліна Френдій.

«Я створювала COOSH і ТОТÉ у різні періоди свого життя, проте з однаковою любов’ю та амбіціями. Але для того щоб продукт був якісний, потрібно повністю пірнути в нього та приділяти максимум часу. Тому я вирішила трансформувати бренд ТОТÉ у преміумлінійку COOSH і не розпорошуватись, а повністю віддати всю себе новому проєкту», — розповідає Аліна.

COOSH Select пропонує повернутись на початок століття, щоб поностальгувати за минулим та зробити це стильно! Головню темою нового дропу стала мода 2000-х, а відео кампейну зроблене за допомогою цифрової камери, яка задає вайб колекції.

Водночас COOSH Select вдалось зберегти маскулінні силуети, які так любили в ТОТÉ. Нова лінійка має оверсайз-посадку та впізнавані елементи старого бренду. Тепер зірвати куш стало ще легше, адже усі дропи влучно поєднуються між собою.

До нової колекції увійшли: топи, сукні з бахромою, тренчі та костюми з укороченими піджаками, які можна поєднувати зі штанами або максіспідницями.

Особливий настрій дропу передають шкіряні куртки, які одразу повертають у минуле. Треба зазначити, що бренд по-особливому підійшов до створення однієї з моделей. Так, потертості на коричневій куртці створювались вручну, аби додати вінтажного стилю та зберегти оригінальність речі. 

Усі айтеми створені у базових кольорах, притаманних бренду. Речі з COOSH Select доводять, що навіть через 20 років вони будуть актуальними як ніколи.

Придбати нову колекцію можна в Instagram бренду, на сайті або в шоурумах у Києві, Львові та Тернополі. 


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали