Свято кохання у страшній реальності: нова колекція L’eskizzo

Час любити

Найбільш романтична дата року припадає на найхолодніший та найтемніший місяць. Лукбук нової колекції L’eskizzo присвячений пробудженню навіть у найстрашнішій реальності та святкуванню любові як найбільшої рушійної сили. На кожному з шести кадрів кампейну, знятому Денисом Манохою, «розпускається» все більше і більше фантазійних квітів, а зв’язок між реальністю та фантазією розмивається.

L’eskizzo

Образи колекції Time to love — це романтична уніформа для будь-якої особливої події лютого. Незалежно від того, чим займається дівчина, яка носить бренд — керує офісом, волонтерить чи веде подкаст, їй теж іноді потрібне нагадування про те, аби приділити час собі та особистому. 

Кольорову гаму колекції складає яскравий рожевий відтінок, доповнений лише приглушеним кольором айворі. Деякі пропорції навмисно нестандартні: костюм зі спідницею кольору фуксії має яскраво виражену лінію плечей, що часто зустрічається в чоловічому одязі, проте акценти на талії та рукавах-кейпах роблять його універсальним.

Ідеальне побачення неможливе також без сукні з відвертими бра-деталями, який є маніфестом любові до себе. Сукню легко стилізувати разом з пальто із зухвалим леопардовим принтом у відтінках рожевого, який підходить справді сміливим жінкам. Єдиний аксесуар колекції — атласний комірець у кольорі фуксії з шифоновим галстуком, який трансформує офісну класику у лук для вечірки.

Style — Владислав Аскеров
Photography — Денис Маноха


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали