Супер-моделі, блогери та тік-токери у благодійній кампанії Just say it!

Колекція закликає інших відверто говорити про свої бажання та кордони

Простір вільних розмов Фонду Олени Пінчук Dialog hub та український бренд одягу Keepstyle представили благодійну капсульну колекцію худі і футболок «Just say it».

Слоган колекції «Just say it» закликає молодь не боятися говорити про секс та сексуальну освіту, вчитися вести діалог зі своїми партнерами, батьками та фахівцями. Надягаючи одяг з капсульної колекції, кожен учасник проекту тим самим демонструє свою обізнаність у сексуальній освіті та закликає інших відверто говорити про свої бажання та кордони, не боятися ставити питання та вчитися бути відповідальним.

У фотосесії на підтримку кампанії Just say it взяли участь українські актори та блогери: Таїсія-Оксана Щурук та Максим Девізоров – зірки серіалу «Перші Ластівки» та «Перші Ластівки. Zалежні», Тетяна Брик – переможниця проекту «Супер ТОП-модень по-українськи» та Дарія Майстренко – фіналістка шоу «Супер ТОП-модень по-українськи», Даня Вегас, актор серіалу «Школа» та засновник українського Тік-ток дому ULoveHome та учасники ULoveHome Liza Nice, Леон, Трейси та Kireal

Усі виручені кошти з продажу цієї колекції будуть спрямовані на створення одноіменного відео-курсу для підлітків з кращими фахівцями: гінекологами, сексологами, психологами і навіть адиктологами, які дадуть відповідь на всі найзатребуваніші питання та навчать говорити про власні переживання. Курс буде розміщений у вільному доступі в соціальних мережах фонду – YouTube та Instagram, щоб якомога більше підлітків в Україні дізнались корисну інформацію про сексуальну освіту, психологічну підтримку і не боялись говорити на складні теми.

За даними Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка середній вік першого статевого акту у сучасних піділтітків сягає 14-15 років. І ці дані є незмінними вже майже 15 років. Саме сексуальна освіта може допомогти підліткам мати безпечний досвід першого сексу, знати все про захищені стосунки, аби уберегтись від захворювань, що передаються статевим шляхом, зокрема і ВІЛ, здобути правильні навички комунікації з партнером. Сексуальна освіта — це не розповіді про те, як займатися сексом, а формування етики і культури сексуального життя у майбутньому, що дає можливість захистити від сексуального насильства і психологічних травм. Це про повагу до своїх кордонів і доступне інформування дітей про те, як влаштоване їхнє тіло.

Футболки можна придбати в інтернет-магазині «Keepstyle» та через Instagram-сторінку бренду

 

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали