РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

Супер-моделі, блогери та тік-токери у благодійній кампанії Just say it!

Колекція закликає інших відверто говорити про свої бажання та кордони

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Простір вільних розмов Фонду Олени Пінчук Dialog hub та український бренд одягу Keepstyle представили благодійну капсульну колекцію худі і футболок «Just say it».

Слоган колекції «Just say it» закликає молодь не боятися говорити про секс та сексуальну освіту, вчитися вести діалог зі своїми партнерами, батьками та фахівцями. Надягаючи одяг з капсульної колекції, кожен учасник проекту тим самим демонструє свою обізнаність у сексуальній освіті та закликає інших відверто говорити про свої бажання та кордони, не боятися ставити питання та вчитися бути відповідальним.

У фотосесії на підтримку кампанії Just say it взяли участь українські актори та блогери: Таїсія-Оксана Щурук та Максим Девізоров – зірки серіалу «Перші Ластівки» та «Перші Ластівки. Zалежні», Тетяна Брик – переможниця проекту «Супер ТОП-модень по-українськи» та Дарія Майстренко – фіналістка шоу «Супер ТОП-модень по-українськи», Даня Вегас, актор серіалу «Школа» та засновник українського Тік-ток дому ULoveHome та учасники ULoveHome Liza Nice, Леон, Трейси та Kireal

Усі виручені кошти з продажу цієї колекції будуть спрямовані на створення одноіменного відео-курсу для підлітків з кращими фахівцями: гінекологами, сексологами, психологами і навіть адиктологами, які дадуть відповідь на всі найзатребуваніші питання та навчать говорити про власні переживання. Курс буде розміщений у вільному доступі в соціальних мережах фонду – YouTube та Instagram, щоб якомога більше підлітків в Україні дізнались корисну інформацію про сексуальну освіту, психологічну підтримку і не боялись говорити на складні теми.

За даними Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка середній вік першого статевого акту у сучасних піділтітків сягає 14-15 років. І ці дані є незмінними вже майже 15 років. Саме сексуальна освіта може допомогти підліткам мати безпечний досвід першого сексу, знати все про захищені стосунки, аби уберегтись від захворювань, що передаються статевим шляхом, зокрема і ВІЛ, здобути правильні навички комунікації з партнером. Сексуальна освіта — це не розповіді про те, як займатися сексом, а формування етики і культури сексуального життя у майбутньому, що дає можливість захистити від сексуального насильства і психологічних травм. Це про повагу до своїх кордонів і доступне інформування дітей про те, як влаштоване їхнє тіло.

Футболки можна придбати в інтернет-магазині «Keepstyle» та через Instagram-сторінку бренду

 

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці