Сучасний погляд на традиційне українське весілля в новій колекції Milla Nova

Герої кампанії — Аліна Френдій і Петро Заставний

Українське весілля — це яскраве свято з численними обрядами, кожен з яких несе в собі глибокий зміст і символізм. Продемонструвати ці традиції, звичаї та порядки, які передаються з покоління в покоління, та інтегрувати їх у сучасний ландшафт вирішив своєю новою колекцією Inherited бренд Milla Nova.

Локацією для знімань кампейну стали містичні Карпати, а «нареченими» — Аліна Френдій і Петро Заставний.

З давніх-давен весільний одяг та аксесуари в Україні вирізнялися яскравими барвами — наші пращури надихалися відтінками різнотрав`я та квітів. Milla Nova пропонує сучасну інтерпретацію традиційного весільного одягу в білому кольорі, але зі збереженням притаманних тому часу орнаментів і технік.Вбрання наречених було еклектичним і багатошаровим через звичай справляти весілля восени після жнив. Саме тому нова колекція налічує багато елементів і акцентних для тогочасного весілля аксесуарів: кризу, вінок, камізельку, чільце, черес тощо.


У колекції  використано техніку ткацтва — давнього ремесла, яке перебуває на межі забуття, адже майстрів, які займаються ним, практично не залишилося. Вся вишивка також виконана вручну. Надихаючись багатими традиціями борщівської та бойківської вишивки, речі з колекції Inherited сповнені глибоким символізмом.
Колекція містить елементи, де використана техніка бісероплетіння — давня українська традиція з виготовлення аксесуарів та прикрас. Кожен плетений елемент насичений геометричними та квітковими візерунками, символічними для українського традиційного стилю.

З огляду на те, що вінок завжди вважався символом чистоти та переходу дівчини в роль дружини, команда бренду створила репліку цього аксесуара, який історично виготовлявся з воску та паперу.

Лемківська криза — традиційне намисто з бісеру, відтворене у білому кольорі. У наші дні воно виготовляється за допомогою голки та нитки, проте у давні часи замість ниток використовували кінський волос. 
«Inherited Collection — це міст між традицією та сучасністю. Ми прагнемо, щоб наречені по всьому світу відкривали для себе український весільний образ сучасним і таким, яким його бачить Milla Nova», — коментують творці колекції.

Нова колекція доступна до замовлення онлайн і у флагманських салонах Milla Nova.
Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали