Історія кохання українки та британця: весільні образи Frolov x Mrdoodle

Колаборація українського дизайнера та британського художника

Нещодавно в Англії відбулося весілля сучасного британського художника Сема Кокса, відомого під псевдонімом Mr. Doodle. Його Mrs. Doodle стала українка Олена Куценко — ілюстратор, діджитал-дизайнер, а також PR-менеджер Сема. А весільні образи для найважливішого дня в житті пари були створені в колаборації бренду Frolov з Mr. Doodle! Дві весільні сукні і два костюма були вишиті унікальним принтом doodles, який Сем спеціально намалював для цієї події.

Як відбулась ця українсько-англійська колаборація читайте з перших вуст Mrs. Doodle і дизайнера, креативного директора бренду Frolov — Івана Фролова.

Іван Фролов — Frolov:

Наша співпраця з Mr&Mrs Doodle була унікальною. Дуже творчою, але неймовірно складною технологічно. Ми познайомились з Альоною (Mrs. Doodle) на нашій першій примірці в Києві, вже після того, як затвердили ескізи образів онлайн. З Семом (Mr. Doodle) ми навіть не бачились наживо. Альона лише привезла його костюм, за яким ми могли зрозуміти розміри та пропорції Сема. 

Найскладнішим був етап виробництва: адже за добу ми мали приготувати для Альони готові макети, які вона могла б забрати з собою у Лондон. І там на цих окремих шматочках розкроєної тканини Сем малював власні принти.  

Ми мали лише півтора місяця: це надкороткий термін для такої вишивки. Машина, що здатна робити 700 стібків у хвилину була «розігнана» на 1000 стібків! Та її робота не зупинялась цілодобово, аби ми встигли створити таку кількість складних деталей. Так на головній сукні нареченої за півтора місяця було вишито понад 6 млн стібків!

Олена Куценко Mrs Doodle:

Про вибір Frolov

У процесі вибору дизайнера для весільного образу я переглянула всі можливі варіанти, але мені нічого не подобалося, я не могла знайти «той самий». І одного разу моя подруга запропонувала звернутися до Івана Фролова, і так трапилася магія: я побачила його вироби і моє серце “йокнуло”! Я не знала яким буде плаття, але я була впевнена, що це буде саме те, що мені потрібно, адже Іван незрівнянно передає жіночність!

Про колаборацію Frolov x Mrdoodle 

На першому Zoom з Іваном ми обговорювали наші з Семом (чоловіком) характери, що ми любимо і чим живемо. І doodles — це те, завдяки чому ми власне і познайомилися. Він малює кожен день, іноді ми малюємо разом, обговорюємо нові ідеї кожен день. Doodles — повноцінна частина нашого життя, тому додати цей принт на сукню та костюм Сема було нашим єдиним побажанням.

Через короткий час після цієї зустрічі Іван презентував нам величезну кількість дизайнів і вони всі були абсолютно приголомшливими! Усі сукні включали малюнки Сема. Визначившись з вибором, ми почали активну і копітку роботу по втіленню цих ескізів в життя! Так почалася однозначно дуже незвичайна і найприголомшливіша колаборація.

Про процес підготовки сукні

Було досить складно, але неймовірно захоплююче. Ковід ускладнив процес примірок, я змогла приїхати в Україну тільки один раз. Потім я полетіла в Лондон з готовими лекалами, для того, щоб Сем почав розробку малюнків. Цілий тиждень він створював малюнки нашої з ним love story, наповнюючи лекала. Потім ще тиждень я переносила ці малюнки в растрову графіку, щоб команда бренду могла створити за ними складну вишивку. Це було досить важко, але цікаво. Ми весь час спілкувалися з Іваном по відео і обговорювали процес. І буквально через кілька тижнів дві сукні і два костюма з сотнями doodles були готові до відправки в Англію!

Про результат

Результат не те що перевершив очікування, у мене не вистачало слів, щоб описати емоції і враження. І я до сих пір не можу цього зробити, тому що це вийшли не сукні... це справжні витвори мистецтва. У них закладено неймовірний талант двох геніїв — Івана Фролова і Сема Кокса (Mr Doodle), в них поєдналися дві країни — Україна та Англія, а ще в них виткана наша історія кохання.

 

 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы