Стародавні традиції та спадщина предків у новій колекції ELENAREVA

Натхненна сивою давниною

Український бренд ELENAREVA представив нову колекцію SS`23, що досліджує один з найцікавіших періодів історії — стародавню культуру Трипілля, яка існувала на території сучасної України. Під впливом від цивілізації, якій близько 7 тисяч років, дизайнерка Олена Рева помістила в центр колекції знаки та символи, сакральні для язичницьких вірувань трипільців.

ELENAREVA

Найвідоміший символ сонця та безперервності буття, який зустрічається на численних трипільських гончарних виробах, дизайнерка розробила разом із художницею Ліною Нечиполіною. Витончений принт червоного відтінку із зображенням нескінченного кола помістили на шовкові сорочки, брюки та спідниці кольору вершкового масла. Групу чорних речей із костюмної тканини доповнюють стародавні візерунки, вирізані лазером — так мінімалістичні скульптурні форми набувають нового вигляду і сенсу.

Культ жінки, поклоніння жіночій енергії та материнству, який існував у Трипільській культурі, знайшов відображення у колекції ELENAREVA у вигляді жіночних силуетів та делікатних акцентів в області бюста на шовкових сукнях та блузах. Характерні для бренду костюми-трійки в колекції SS`23 представлені у ніжно-блакитному та молочному кольорах.

ELENAREVA

Центральну тему стародавньої мови знаків продовжують в аксесуарній лінії. Так на хустках з`являється принт — символ миру в трипільській культурі. А на лаконічних сережках та кулонах — орнаменти-обереги, знаки затишку та родинного тепла. 

«Графічна мова в трипільський цивілізації — дуже потужна та наділена особливою суттю та енергетикою. Нам хотілося не просто показати цю стародавню духовну традицію, а й сфокусувати увагу на тому, що найважливіше в житті — сім`я, дім, мир та злагода — залишається таким навіть через тисячі років. А зв`язок поколінь та спадщина наших предків — це нескінченне джерело вивчення та натхнення», — описує колекцію Олена Рева. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали