SOVA x «Мавка. Лісова пісня»: вже в магазинах та на сайті SOVA

Колаборація з найбільш очікуваним українським мультфільмом

Ювелірний дім SOVA в колаборації з українським анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» створив колекцію ювелірних прикрас, яка натхненна історією прадавнього Магічного Лісу. 

SOVA

Кожна прикраса оздоблена фантазійною смарагдовою емаллю, яка здатна розсіяти пітьму, адже світиться в темряві. Бренд SOVA вперше використав цю техніку, аби надати колаборації магічного звучання та відобразити історію чарівного Лісу. Для того, аби прикраси світилися яскравіше, їх варто «зарядити» під сонячним промінням, або ультрафіолетовим світлом. 

У колекцію увійшли моносережки, кафи, каблучки, підвіс, кольє-трансформери та браслети, що виконані у білому та жовтому золоті. У колаборації втілені флористичні мотиви з рухливими елементами, які перегукуються з рослинами Магічного Лісу, що колихаються від «мови вітру». Деталі у вигляді листочків відтворені як в прикрасах, так і на їх застібках.

Прикраси колаборації вже доступні на сайті та в магазинах SOVA. Перші клієнти отримають у подарунок шовкову хустинку з мотивами анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». 

Детальніше про колаборацію SOVA x «Мавка. Лісова пісня» читайте за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали