SOVA x «Мавка. Лісова пісня»: ювелірний дім відкриває передпродаж прикрас із нової магічної колаборації

Прикраси оздоблені емаллю, що світиться в темряві

Ювелірний дім SOVA в колаборації з українським анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» створив колекцію ювелірних прикрас, яка натхненна історією прадавнього Магічного Лісу.

SOVA x «Мавка. Лісова пісня»:

Головна ідея анімаційного фільму — «Світло подолає темряву» — ідеально відображає ключову особливість колекції. Кожна прикраса оздоблена фантазійною смарагдовою емаллю, яка здатна розсіяти пітьму, адже вона світиться в темряві. Бренд SOVA вперше використав цю техніку, щоб надати колаборації магічного звучання та відобразити історію чарівного Лісу.

SOVA x «Мавка. Лісова пісня»

Всесвіт Мавки багатий на потаємні сенси, і кожен його елемент детально продуманий. Орнаменти й символи — важлива складова української історії. В анімаційному фільмі вони зображені на деревах, каменях, на героях і їхньому одязі. Один із таких символів — орнамент у вигляді спіралі, що уособлює циклічність часу та зміни. 

До колекції увійшли моносережки, кафи, каблучки, підвіс, кольє-трансформери та браслети, що виконані у білому та жовтому золоті. У колаборації втілені флористичні мотиви з рухливими елементами, які перегукуються з рослинами Магічного Лісу, що колихаються від «мови вітру». Деталі у вигляді листочків відтворені як у прикрасах, так і на їхніх застібках.

Придбати прикраси колаборації SOVA x «Мавка. Лісова пісня» в магазинах SOVA можна буде вже 20 березня, а зробити передзамовлення з колекції можна вже на сайті sovajewels.com та в магазинах SOVA з 2 березня.  

Серед клієнтів, які оформлять передзамовлення, буде розіграно подарунковий сертифікат SOVA на суму 10 000 гривень. Розіграш відбудеться на Instagram-сторінці SOVA 20 березня. 

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали