SOVA презентує лімітовану капсулу подарунків за давніми зразками вишивки з Музею Івана Гончара

Адвент-календар від ювелірного дому

Ювелірний дім SOVA презентує капсулу подарунків, створену за зразком орнаменту вишитого рушника зі Східного Поділля ХХ століття зі збірки Музею Івана Гончара.

Напередодні зимових свят приємні сюрпризи допомагають створювати святковий настрій щодня. Тому SOVA презентує капсулу брендованих подарунків у форматі адвент-календаря.

Упродовж різдвяних свят на сайті презентують 7 особливих подарунків. Перший — це аромат для дому з ексклюзивним фірмовим запахом ювелірного дому SOVA. Насичений та водночас спокійний запах на основі деревних нот, тютюну та ірису розсіюється домом та залишає верхні ноти герані, апельсина та листя зеленого чаю. Флагманом капсули стане лімітована ювелірна прикраса SOVA з фантазійною емаллю. Другий подарунок — ароматизована свічка з натурального соєвого воску — стане справжнім символом затишку у вашому домі.

Джерелом натхнення для капсули подарунків став орнамент вишитого рушника зі Східного Поділля зі збірки Музею Івана Гончара. На ньому зображено ходу птахів — рідкісний випадок в орнаменті, коли візерунок можна трактувати як «сценку», де йдуть дві курки, кожна з пташеням, і між ними півень.

Орнамент зображає танок, «данс» по-місцевому. Цей рідкісний візерунок не є традиційно різдвяним, однак команда SOVA переосмислила його та адаптувала до зимових свят.

Образ птаха у народній культурі символізує добробут, родинний вогонь та затишок. Тому всі вироби створені, аби зберігати родинне тепло та українську культурну спадщину з любов’ю.

Не пропустіть нові подарунки з капсули на сайті та в соцмережах SOVA


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали