Синій та жовтий як символ боротьби українців за свободу: патріотичний дроп Atelier Handmade

Прибуток від продажів буде спрямовано на купівлю машин швидкої допомоги

Синій та жовтий — це кольори, без яких неможливо уявити природу нашої планети, але сьогодні, коли вони ще й символізують боротьбу українців за свободу та мир на своїй землі, вони стали ще більш символічними.

У виконанні Atelier Handmade синій і жовтий — це не лише відтінки лляної колекції, а й можливість допомогти. Весь прибуток, отриманий від продажу цієї колекції, піде на купівлю машин швидкої допомоги, які сьогодні так потрібні на передовій.

Atelier Handmade

«Хоч ДНК нашого бренду прошито розслабленістю та легкістю, як відповідальний український бізнес ми не можемо залишатися осторонь. Сьогодні час об’єднуватися та вирішувати масштабні завдання, — розповідає Анастасія Єршова. — Саме тому в розпал літа ми вирішили випустити цю патріотичну мініколекцію, за допомогою якої хочемо зібрати набагато більше коштів для допомоги нашим медикам. У планах — придбання ще одного автомобіля швидкої допомоги. Мені здається дуже символічним, що саме одяг у кольорах нашого прапора допоможе врятувати ще більше життів».

За традицією багато речей прикрашені вишивкою ручної роботи — ще однією з візитівок марки.

Atelier Handmade

Усі вироби виготовляються у київському ательє бренду, що допомагає підтримувати співробітників, їхні родини, сплачувати податки до українського бюджету.

Atelier Handmade

Atelier Handmade

Atelier Handmade

Atelier Handmade

Atelier Handmade

Atelier Handmade

Atelier Handmade

Atelier Handmade


Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали