ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

7 ЗІРКОВИХ ПАР, ЧИЇ КІНОШНІ СТОСУНКИ ПЕРЕРОСЛИ У...

5 ПРИЛОЖЕНИЙ О МОДЕ, КОТОРЫЕ СТОИТ СКАЧАТЬ НА...

ВІД МЕРИЛІН МОНРО ДО ЛЕДІ ГАГИ: ЩО ЗІРКИ ОДЯГАЛИ...

ИРИНА ШЕЙК В КОСТЮМЕ УКРАИНСКОГО БРЕНДА OLENICH...

Символіка Трипілля: Bevza та Надія Шаповал представили колекцію предметів декору та аксесуарів з кераміки

Місія колаборації — розкрити та показати світові унікальну культуру України

 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

У вересні бренд Bevza в рамках NYFW представив колекцію весна-літо 2021. Однією з головних особливостей лінійки стали аксесуари з кераміки й предмети декору, які створено в колаборації з брендом Надії Шаповал nadiia. 

Керамічні фігури, аксесуари та речі домашнього вжитку поєднують в собі грубу фактуру та давню символіку Трипілля, цим самим дають нам змогу переосмислити значення цих предметів у нашому повсякденному житті.

Ключовим об’єктом колекції є Оранта, примітивна на перший погляд фігура вагітної жінки, яка візуально взята з оригінального трипільського артефакту.

Основу колекції складають намиста: неглазуровані керамічні намистини, гладкі жіночі фігури на позолочених ланцюжках, фігури тварин (які також були використані як ґудзики в колекції Bevza весна-літо 2021).

У колекції є керамічна тарілка, прикрашена людськими фігурами — представниками сім`ї. Цей елемент декору є шаною давніх трипільських церемоній. Її можна використовувати як підсвічник або підставку для аромапаличок.

Усі підвіски чудово впишуться як у повсякденний образ, так і до вечірнього вбрання. Довжина позолочених ланцюжків на підвісках сягає 80 см, тож їх можна стилізувати як пояс.

Для створення кампейну фотограф Степан Лісовський разом з Надією Шаповал об’їздили маленькі села та задокументували місцевих українців, які мешкають у тих самих місцях, де раніше жили Трипільці. Нагадаємо, впродовж 6000-3000 р. до н.е. давня Трипільська цивілізація охоплювала великі ділянки України від Карпат до Румунії. Багато міських структур цивілізації було виявлено в Центральній Україні. 

Усі прототипи були створені Надією Шаповал вручну та виготовлені українськими керамістами. Предмети декору та аксесуари доступні на сайтах bevza.com та nadiia.com.ua

Для тех, кто любит эстетику и свободу

Модные новости: бренд Bevza теперь продается в парижском универмаге Printemps

Элементы Трипольской культуры в новой коллекции Bevza SS 21 в рамках NYFW

Від Мерилін Монро до Леді Гаги: що зірки одягали на зустріч з королевою Єлизаветою II

Чорна п’ятниця від українських брендів: обираємо круті прикраси, сумки та взуття

9 жизнеутверждащих фильмов Эмира Кустурицы