Чого очікувати від нового креативного директора Gucci?

Нова сторінка в історії бренду

Gucci 28 січня представив Сабато де Сарно як головного дизайнера бренду, а модний світ вже почав обговорювати, чого очікувати від нового креативного директора та як разом із ним зміниться стиль Gucci.

Свій перший показ дизайнер представить у вересні 2023 року під час Міланського тижня моди.

Кар’єра 39-річного італійського дизайнера Сабато де Сарно розпочалася 2003 року у Prada, де він відповідав за принти колекцій. У 2008-му Сабато став головним дизайнером трикотажної лінії жіночого одягу Dolce & Gabbana, а потім 13 років працював у Valentino, де виріс із позиції дизайнера трикотажу до фешн-директора з моди, який курирує чоловічі та жіночі колекції. 

«Kering має досвід ставки на дизайнерів, які невідомі громадськості. Прихід Сабато де Сарно узгоджується зі стратегією Kering щодо Gucci, спрямованої на піднесення бренду та переходу до більш класичного та офіційного силуету», — зазначив Жан Віньєрон, консультант компанії з пошуку керівників Egon Zehnder.

Що надихає дизайнера та як виглядає його креативний мудборд, можна побачити на сторінці Сабато в Instagram. Там представлена творчість Лучо Фонтана (аргентино-італійського художника, відомого своїми картинами з прорізами), Кетрін Бернхардт (американської художниці, що працює з попкультурними образами), а також у профілі дизайнера можна побачити роботи Аліг’єрі Боетті, Піно Паскалі та Джона Джерарда.

 • Лучо Фонтана
  Лучо Фонтана
 • Джозеф Альберс
  Джозеф Альберс
 • Ганна і Патрік Пуар’е
  Ганна і Патрік Пуар’е
 • Роберт Баррі
  Роберт Баррі
 • Гілеам Трапенберг
  Гілеам Трапенберг
 • Аліг`єрі Боетті
  Аліг`єрі Боетті
 • Піно Паскалі
  Піно Паскалі
 • Ерік Стефанскі
  Ерік Стефанскі
 • Франсуа Халард
  Франсуа Халард

«Попрацювавши з найвідомішими італійськими модними будинками класу люкс, Себато привнесе великий та актуальний досвід. Я впевнений, що завдяки глибокому розумінню унікальної спадщини Gucci та визнанню його значення Сабато очолить наші команди і керуватиме ними з особливим баченням, яке допоможе написати цей захопливий наступний розділ, зміцнивши авторитет Дому та використовуючи його багату спадщину», — прокоментував призначення генеральний директор і CEO Gucci Марко Біззаррі.

Схоже, що інклюзивну еру Gucci з Алессандро Мікеле змінить стримана розкішна класика де Сарно. За словами голови правління та генерального директора Kering Франсуа-Анрі Піно, «саме з Сабато де Сарно як творчим керівником Gucci продовжуватиме впливати на моду та культуру, випускаючи дуже затребувані продукти та колекції, а також привноситиме унікальний і сучасний погляд на сучасну розкіш».


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали