Сара Бертон полишає бренд Alexander McQueen

Після понад 20 років роботи

Сара Бертон, креативна директорка Alexander McQueen, покидає модний будинок. Про це йдеться у заяві Kering, материнської компанії бренду. Показ 30 вересня, що відбудеться під час Паризького тижня моди, стане останнім для дизайнерки.

Сара Бертон

«Ми хотіли б висловити нашу величезну вдячність Сарі за те, що вона написала таку важливу главу в історії дому Alexander McQueen. Внесок Сари за останні 26 років залишить незабутній слід», — сказав Джанфіліппо Теста, виконавчий директор Alexander McQueen.

Видання The Guardian розповідає, що Сара вперше приєдналася до команди Alexander McQueen у 1996 році, під час навчання в Central Saint Martins у Лондоні, а у 2000-му була призначена керівником відділу дизайну жіночого одягу. Після смерті засновника бренду Лі Олександра Макквіна у 2010 році саме Бертон доручили продовжити його спадщину.

Міжнародну популярність Сара здобула у 2011 році, коли створила весільну сукню для принцеси Вельської Кейт Міддлтон. Окрім цього, принцеса й надалі обирала її дизайнеркою своїх аутфітів для важливих подій, зокрема на весілля принца Гаррі та Меган Маркл у 2018 році та похорон Єлизавети II у 2022 році.

Сара Бертон сукня для Кейт Міддлтон


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали