Рух UAnimals презентував благодійну колекцію, присвячену тваринам з Червоної книги

Ці тварини можуть зникнути через російську агресію та людську недбалість

Рух UAnimals запустив благодійну онлайн-крамницю Animalism, покликану привернути увагу до проблем тварин під час війни та зібрати гроші на їх порятунок. Перша колекція крамниці «Червонокнижні» присвячена видам, які можуть зникнути через російську агресію та людську недбалість.

«Колекція “Червонокнижні” — це ще один спосіб нагадати, що через війну можуть не просто загинути багато окремих тварин, — можуть зникнути цілі види. Ми говоримо про це постійно від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Власне, для цього UAnimals також запустили міжнародну інформаційну кампанію #StopEcocideUkraine — аби інформувати про наслідки війни для тварин та природи загалом», — розповів засновник UAnimals Олександр Тодорчук. 

У дропі «Червонокнижні» презентовані світшоти, футболки, свистунці, шарфи, пледи та інші речі з зображенням сипухи крапчастої, лелеки чорного, хохулі звичайної, рисі євразійської та інших рідкісних тварин. 100% зібраних коштів спрямують на діяльність UAnimals для допомоги тваринам. 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали