Подорож із минулого в майбутнє у колекції Bed j.w. Ford FW24

Ексклюзивний бекстейдж для ELLE.UA

Під час Тижня чоловічої моди, що пройшов у Парижі, свою нову колекцію сезону осінь-зима — 2024/25 представив і японський бренд Bed j.w. Ford. Дизайнер Шинпей Ямагіші, створюючи лінійку, намагався відстежити своє минуле, щоб пояснити майбутні проєкти, тож перед нами немовби постає діалог між тодішнім і теперішнім. 

«Я відчув, що для того, аби зазирнути в майбутнє, мені потрібно принести щось із минулого. Я часто беру підказки з того, що маю, але мені необхідно вивчати, досліджувати та працювати над шаблонами, доки не відчую, що результат — це те, що я дійсно хочу передати», — поділився Ямагіші.

Його філософія зрозуміла: дизайнер, дивлячись на свої минулі роботи, запитує себе, що б він зараз зробив інакше. Це дозволяє по-новому сприймати попередні дизайни із сучасного погляду. 

Так, ми бачимо перед собою палітру кольорів, що складається з приглушених димчастих відтінків. У представленій лінійці постали вільні силуети, у яких зроблено акцент на комфорті. Серед речей — в’язані светри з геометричним візерунком, жилети, пальта, що обрамляють фігуру, та джинси з флористичним принтом.

В ексклюзивному бекстейджі Лізи Приходько для ELLE.UA показуємо ближче головні деталі лінійки Bed j.w. Ford. 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали