Персоналізовані гравіювання на прикрасах: нова послуга від бренду Pandora

Створення власних малюнків на аксесуарах

Ніщо не робить прикрасу ще більш особливою та дорогою серцю, аніж унікальний напис чи малюнок, вирізьблений на ній. Так, ювелірний бренд Pandora презентував новий сервіс — гравіювання на власних прикрасах.

Послуга відкриває необмежені можливості персоналізації, адже дозволяє вибрати не тільки один з-поміж готових варіантів, а й створити власний малюнок. Гравіювання здійснюється за допомогою спеціального пристрою, встановленому в магазині. Все, що необхідно, — лише вибрати прикрасу, створити дизайн гравіювання на планшеті й спостерігати за процесом.

«Послуга гравіювання — це довгоочікуваний сервіс для клієнтів бренду в Україні. Відтепер кожен може створити дійсно особливі прикраси для себе та рідних. Прикраси, які будуть зберігати найцінніше, що є у наших серцях», — поділилася Валерія Русаненко, директорка з маркетингу бренду Pandora в Україні.

Презентація з нагоди запуску нового сервісу відбулась у магазині Pandora, розташованому в київському ТРЦ Respublika Park. Серед запрошених були інфлюенсери, медіапартнери та друзі бренду. Гості заходу мали змогу одними з перших оцінити послугу гравіювання, створивши персоналізовані прикраси.

Сьогодні послуга гравіювання представлена в магазинах Pandora, розташованих у київських ТРЦ Respublika Park та River Mall.


Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали