Перший погляд на новий кампейн Versace Icons з Енн Гетевей і Кілліаном Мерфі

Обличчя бренду

Зірка «Диявол носить Prada» Енн Гетевей і нещодавній лауреат «Оскара» Кілліан Мерфі стали обличчями нової кампанії Versace Icons, знятій дуетом фотографів Мертом і Маркусом. У модній зйомці актори представили лінійку вишуканого повсякденного одягу зі знаковими символами бренду та його фірмовими силуетами.

На світлинах кампейну Кілліан Мерфі постав у темному брючному костюмі, доповненому яскравою шовковою хустиною зі звичним для бренду візерунком. Для образів Енн Гетевей обрали твідові жакет і мініспідницю, шкіряну корсетну сукню міді з сумкою Medusa95 і джинсовий костюм, що складався з топу, куртки та штанів. 

Енн Гетевей працює з брендом вже не вперше. Восени минулого року зірка також з’явилася в рекламній кампанії Versace Icons.

«Я зустрічала стільки жінок Versace, які є сильними, амбітними, реальними, смішними, лютими, люблячими, незвичайними, сексуальними, розумними, талановитими, щедрими й дуже схожими на Донателлу. Я помітила, що жінка Versace — це вона сама. Я дуже схвильована і рада тому, що мене вважають Жінкою Versace. І мені приємно знову возз’єднатися з родиною бренду для ще однієї кампанії Icons», — додала Енн Гетевей.

Натомість для Кіліана Мерфі зйомка для Versace стала дебютом. Донателла Версаче сказала, що довгий час захоплювалася роботою актора, тому не сумнівалася, що він має представляти Versace.

«Коли я побачила Кілліана на зйомках, я відразу зрозуміла, що він людина Versace. Сильний, прямий і знаковий! Кілліан — один із найкращих акторів сучасності, і я надзвичайно захоплююся ним і дуже його поважаю. Сподіваюся, вам усім сподобається ця кампанія, так само як нам сподобалося її знімати», — зазначила дизайнерка.

 


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали