НЕ ТІЛЬКИ ЛИЖІ: ЧИМ ЩЕ ЗАЙМАТИСЯ В АВСТРІЇ

10 ЗІРОК ЗА 50, ЯКІ НЕ БОЯТЬСЯ НОСИТИ ВІДВЕРТИХ...

УЛЮБЛЕНІ МОДНІ ОБРАЗИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

НОВЫЙ TIK-TOK ЧЕЛЛЕНДЖ ВЗРЫВАЕТ СЕТЬ

ОДЕСЬКА БЕССАРАБІЯ 2021: ЩО СМАЧНОГО...

Ольга Руднєва, Катя Сільченко та Валерія Гузема у соціальному проєкті до Дня боротьби проти раку

Підтримаємо!

Рейтинг статьи / 0
2 5 2

Have A Rest за підтримки пологового будинку “Лелека” та бренду Sayya представив соціальну ініціативу до Всесвітнього дня боротьби проти раку, який відзначають 4 лютого.

Рак шийки матки займає 2-ге місце у світі серед причин смертності молодих жінок, що мають злоякісні пухлини. Щорічно в світі реєструється 528 тисяч нових хворих на рак шийки матки і 266 тисяч смертей від цього захворювання. Статистика показує, що в 75% випадків раку шийки матки можна уникнути, якщо вчасно поставити діагноз.

Мета проекту «Я — свій оберіг» у тому, щоб нагадати жінкам: коли мова заходить про здоров’я, варто покладатися лише на себе. У соціальному ролику разом з українськими лідерками думок компанії закликають жінок проходити щорічний комплексний огляд у гінеколога, а саме — кольпоскопію і цитологічне дослідження. Адже своєчасна діагностика може зупинити чи навіть попередити хворобу.

У зйомках взяли участь засновниця Have A Rest Аліна Долініна,  директорка Olena Pinchuk Foundation Ольга Руднєва, засновниця Cultnaked Мері Фуртас, блогерка Маша Тимошенко, засновниця Imagehouse Design Studio Фаїна Тедеєва, продюсерка The Village Наті Авдєєва, засновниця Guzema Jewelry Валерія Гузема, дизайнерка бренду The Coat Катя Сільченко.

Не тільки лижі: чим ще займатися в Австрії

Почему массаж сухой щеткой стоит освоить каждой девушке

5 вещей, которые никогда и никому не стоит говорить об отношениях

10 зірок за 50, які не бояться носити відвертих вбрань

Тренд из инстаграма: где купить модное трикотажное белье

На волне ностальгии: тренды нулевых, которые мы будем носить уже этой весной