Одеський бренд Étape представляє благодійну колекцію сумок для відновлення рідного міста

Кожен виріб унікальний

Під час нещодавніх ворожих атак Одеса зазнала потужних руйнувань, зокрема визначних пам`ятників архітектури. Для кожного одесита ушкодження історичного центру стало особистим болем. Саме тому бренд Étape, засновниками якого є корінні одесити Олена Безікович та Максим Станіславський, вирішив долучитися до збору коштів на відновлення постраждалих будівель. У рамках благодійної акції разом з фондом «Безмежні можливості» Étape створив ексклюзивну лімітовану колекцію сумок із ручним розписом. 

Étape

За основу взято одну з найпопулярніших моделей бренду — Mimi Bag. На кожній сумці зображено всесвітньо відомий символ Одеси: Воронцовський маяк, фрагмент Сабанєєвого мосту, двері роботи Михайла Реви на Ланжероні, фрагменти Оперного театру, колонаду.

Не буде двох абсолютно однакових сумок — кожна буде унікальною. До роботи над малюнками долучилася талановита художниця, уродженка Хмельницької області Оксана Карпенко. 

Étape

У благодійній колекції будуть представлені перші 10 виробів, далі кожен охочий зможе придбати таку сумку за індивідуальним замовленням (термін виготовлення 3-4 дні). Весь прибуток буде переданий на відновлення музичної школи імені Столярського.

«Для мене, як музиканта і випускниці консерваторії, це місце одне з тих, яке пов’язане з дитинством, де моє серце билося частіше, коли я виходила на сцену, де після випуску з консерваторії працювала вчителем. Це місце сили та гордості багатьох одеситів, оскільки тут було виховано цілу плеяду всесвітньо відомих музикантів. Для мене ці місця — не просто локації, це спогади, це кохання, це моє коріння», — ділиться думками дизайнерка бренду Олена Безікович.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали