Образ дня: Зендея у кастомній «тенісній» сукні Thom Browne на прем’єрі фільму «Суперники»

Новий лук від Лоу Роуча

Що не день, то новий образ Зендеї! Від захопливих луків зі світового туру «Дюни-2» ми перейшли до не менш яскравих тенісних образів на прем’єрах спортивної комедії «Суперники», що вийде у світ уже 26 квітня. Разом зі своїм стилістом Лоу Роучем Зендея з особливою увагою підбирає вбрання для кожної появи на червоній доріжці. Так, щоб відобразити тематику нової стрічки, яка обертається навколо змагання з тенісу, вони додають до кожного образу певні елементи, пов’язані з цим видом спорту.

Для останнього свого виходу на прем’єрі фільму в Лондоні Зендея обрала довгу білу сукню від Thom Browne з вишитими тенісними ракетками, відкритою спиною й розрізом на нозі. Доповнила акторка образ зачіскою з високою косою та зав’язаним на ній білим бантом зі стрічки. 

На прем’єрі в Римі Зендея з’явилася в короткій сріблястій сукні з плісированим низом. Однак акцент зірка зробила зовсім не на одязі: увагу публіки привернуло взуття, представлене у вигляді білих човників Loewe з тенісними м’ячами, які ніби пронизують високі підбори. 

Також не можемо оминути увагою й австралійський образ акторки. Для червоної доріжки у Сіднеї Зендея вдягнула довгу зелену сукню Loewe з відкритою спиною, розрізом на нозі та принтом у вигляді тенісиста з ракеткою. 


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали