Об’єкт бажання: перша сумка-капелюх від Ruslan Baginskiy

Стильний трансформер з натуральної соломи

Український дизайнер головних уборів та аксесуарів Руслан Багінський представив свою першу сумку. HatBag — це аксесуар-трансформер, який можна носити як солом’яну панаму, а також як сумку на довгій шкіряній ручці, через плече або на руці. Виготовлена з натуральної соломи та шкіри, ця унісекс «сумка-капелюх» є логічним продовженням для бренду про мультизадачний дизайн та технічну майстерність.

«Я працюю із соломою та плетінням з моменту заснування бренду, і мені давно було цікаво еволюціонувати до інших форм та виробів, створити цілісний літній образ, звертаючись до українських технік», — розповідає дизайнер.

Плетіння лози та соломи є однією з первісних форм народного мистецтва для багатьох країн, включно з Україною. У створенні дропу сумок дизайнер працював з одним із центрів цього мистецтва — це село Іза у Закарпатській області. Місцева техніка лозоплетіння включена до списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини України, а вироби з Ізи колись експортувались по всьому світу.

«Я був здивований, що плетені меблі саме з Ізи прикрашали веранду митця Ренуара. Ідея створення сумок частково натхнена цим селом, його історією. Деякі елементи виготовлені саме там у співпраці з місцевими майстрами».

Сумки Ruslan Baginskiy транслюють місію бренду — поєднувати українські ремесла з інноваціями, розповідати про українську природу та культуру в сучасних умовах.

«Частина моєї місії — показати красу моєї країни, її природи та спадщини, — ділиться Руслан. — Кошики з лози, солом`яні павуки, плетені дідухи — це дуже рідні для українців речі, пов`язані з багатьма теплими спогадами. Мені хотілося представити українську традицію плетіння у контексті сьогодення, таким чином вона продовжує своє життя».


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали