Об’єкт бажання: ароматична свічка Ruslan Baginskiy із запахом моря та літа

Аромат ідеального місця відпочинку

Український бренд Ruslan Baginskiy представив першу ароматичну свічку в скульптурній формі з гутного скла Grain De Sel, що пахне літом та нотами морської солі. 

Спеціально розроблений запах відкривається м’якими нотами теплих фруктів, що пролежали день під гарячим сонцем, нижні ноти — дерево та сіль. Поєднання, яке пахне літом, натхнене ідеальним місцем відпочинку, де природа спокійна, а повітря приємно важке.

«Мені хотілося досягти запаху, який буває лише на морському березі, його ні з чим не сплутати. Місце відпочинку, де ми опиняємось у своїй уяві, де відчутно запах моря, як тільки виходиш з машини, літака чи потяга. Попереду момент свободи. У концепції свічки закладена ця ідея: як тільки відкриваєш коробку, відчуваєш запах моря та літа, навіть не запалюючи. Ти опиняєшся там», — ділиться Руслан Багінський.

Форму з тактильною матовою фактурою було виготовлено в співпраці з українськими майстрами з гутного скла. У палітрі сім кольорів морських і океанських вод і жовтий як символ сонця. Співпраця з українськими майстрами підкреслює роботу бренду в збереженні традиційних технік та їхньої адаптації в сучасному контексті.

«Як і головні убори, аромати — це щось тісно пов’язане з однією конкретною людиною, щось дуже особисте. Створення свічки стало дуже органічним рішенням. Як і у всьому, що ми створюємо, для мене було важливо поєднати ручну роботу із духом сьогодення. Це справді проєкт мрії. Я працював над різними аспектами створення свічки близько року. Розробка аромату, який об’єднує тему літньої спеки, солі. Пошук майстрів для співпраці, пошук технік; довершення кольорів та форми. Ми отримали неймовірно позитивні відгуки, коли вперше представили свічку під час Паризького тижня моди. Я дуже щасливий, що тепер об`єкт Ruslan Baginskiy може стати частиною домівок нашого RB-ком`юніті», — розповів дизайнер.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали