Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Ruslan Baginskiy x LuisaViaRoma: міжнародний проєкт, присвячений Україні 

Український бренд презентує спільну колаборацію з найбільшим італійським ритейлером

Колаборація Ruslan Baginskiy з LuisaViaRoma — це портал між Україною та Італією, і його основною місією є розказати світу про українську культуру, традиції, архітектурні й побутові коди, природу і цінності, на яких побудований бренд Ruslan Baginskiy.

Проєкт Ruslan Baginskiy x LuisaViaRoma — мультиформатний. 1 липня 2022 року у Флоренції відкрилася вітрина і поп-ап-корнер, а також стартував продаж лімітованої колекції, створеної в колаборації з ритейлером. Спеціально для дропу також була розроблена нова упаковка з особистим посланням від Руслана. Кожна деталь, кожен елемент проєкту — символічні й натхнені українською культурою. Одним з таких елементів став колосок пшениці: колосками прикрашені два головних убори з колаборації, з колосків сплетений логотип бренду, який вінчає вхід до LuisaViaRoma, а українське пшеничне поле — основна локація відео, яке транслюється на вітрині.

Відео на 3-метровій вітрині LuisaViaRoma відображає концепцію порталу між Україною та Італією — на першому кадрі ми бачимо модель у літньому полі, з якого вона потрапляє в символічний жовтий простір магазину у Флоренції. Для поп-ап-корнеру простір на першому поверсі LuisaViaRoma трансформувався в український дім із притаманними нашій культурі деталями побуту та інтер’єру: снопами лози, автентичними дерев’яними лавами і стільцями, плетеними кошиками. Кілька елементів експозиції виготовлені з вінтажного кахлю, яким зазвичай облицьовують печі в українських будинках, і з глини — як омаж українській мазанці.

 

 

«Ruslan Baginskiy x LuisaViaRoma — це віддзеркалення моєї позиції, моїх роздумів про місце України у світі й нашої ролі в процесі трансформації. Я впевнений, що українська культура має займати ключове місце у світовій історії. Нам є чим поділитися, нам є що показати, про наших художників повинен чути кожен, про Україну повинен говорити увесь світ. Для мене було принципово важливим, щоб над проєктом працювала виключно українська команда — від режисерів і фотографів до моделей і теслярів. Щоб історію про Україну розповідали українці», — говорить Руслан.

Корнер Ruslan Baginskiy х LuisaViaRoma буде відкритий до 14 липня. Придбати колекцію можна на luisaviaroma.com.


DIRECTOR: Pavel Buryak

DOP: Dmitriy Cherniavskyi

GAFFER: Leonid Sidorenko

PHOTOGRAPHER: Andrew Grey

MUA: Olha Ostapchuk

HAIR: Julia Stets 

PRODUCER: Marina Sandugey-Shyshkina

LINE PRODUCER: Anna Sologub

MODELS: Kateryna Zub @RUTA 

Naty Chabanenko @GIRLSGIRLS

Maria Yermakova @WILDHUNTERS 

Meri @DOPE

Marina Nechyporuk @GIRLSGIRLS

STYLE ASSISTANT: Kateryna Oliinyk

MUA ASSISTANT: Aleksandr Tikhonov

HAIR ASSISTANT: Victoria Karmanova

EDITING: Kirill Volovich

COLORIST: Kostya Semerei 

VFX: Roma Onufriychuk

RENTAL: Patriot Lviv

MUSIC: Artem Ilyin


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали