Неприховані скарби у новій колекції українського бренду Feb

Час насолоджуватися сяйвом

Дизайнери українського бренду Feb продовжують захоплюватися яскравими кольорами та спостерігати за енергією, яку вони в собі несуть. Тож у новій серії Vibrant, яка складається з шести виробів та містить кардигани, жилети та топи, бренд розвиває саме цей сюжет. 

Feb

Натхнена ідеєю яскравості та оптимізму, ця серія розповідає історію юності та мрій, грайливості та передчуття літа. Незважаючи ні на що, ми все ще можемо порушувати правила, радіти життю та говорити «Так!» викликам і новим можливостям.

Кожна модель із колекції Vibrant прикрашена блискучими ґудзиками та контрастними рюшами. Окрім акцентів на кольорі дизайнери також звертаються до виняткової ручної роботи в оздобленні виробів та приділяють максимум уваги деталям.

«Наша колекція виникла з поняття прихованого дорогоцінного каміння. Скажімо, каміння, яке ще не знайдене в надрах землі, або блискучої перлини, яка формується всередині мушлі. Ми ж закликаємо не ховати скарби, а насолоджуватися їхнім сяйвом просто зараз. Наші блискучі ґудзики та різнокольорові рюші видно одразу, тож і не варто відмовляти собі у задоволенні проявляти свою яскравість, індивідуальність та справжнє "я"», — зазначає співзасновниця Feb Вікторія.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали