Найкрасивіший денім на весну і літо — в колаборації KSENIASCHNAIDER з американським брендом DL1961

Модне натхнення  

KSENIASCHNAIDER представив спільну колекцію з американським денім-брендом DL1961. Партнерство українського бренду з лейблом DL1961 розпочалось у березні 2022-го, коли DL1961 замовив у Ксенії вбрання для своєї виставки Indigo в галереї Frieze у Лондоні. Інтерактивна виставка була дослідженням інноваційних та сталих технологій, які мають революціонізувати світову денім-індустрію. Для цієї виставки команда KSENIASCHNAIDER у Києві розробила та виготовила вбрання в авторській технології denim fur. Саме після успіху, який мав цей виріб на виставці, було вирішено розробити колекцію з ідеями Ксенії Шнайдер і виробництвом та експертизою DL1961.

«Коли я вперше познайомилась із Ксенією, я була настільки вражена тим, що вона може створювати з джинсу! Її унікальний дизайн та бажання продовжувати працювати навіть у складних умовах в Україні є доказом того, якою талановитою художницею вона є. Циркулярність, сталість та креативність — це лише декілька з багатьох цінностей, які є спільними для наших брендів, що робить цю співпрацю натхненням для всіх», — говорить Сара Ахмед, співзасновниця та головна креативна директорка DL1961.

Циркулярність і сталість є частинами ДНК обох марок від дня їх заснування. Саме тому ця колаборація стала святом свідомої моди, жіночої підтримки та нових можливостей у роботі з денімом. DL1961 має стратегічне партнерство з Artistic Denim Mills у Пакистані, що дозволяє їм контролювати кожен етап виробничого процесу від волокна до готового виробу. Для цієї колаборації були використані лише екологічні матеріали, зокрема перероблена бавовна Recover. Частина прибутку з продажів цієї колекції буде перерахована до фонду United24.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали