Образ дня: Наомі Кемпбелл із жакетом Litkovska у символічній зйомці британського ELLE

Підтримка українських брендів

Британська супермодель і справжня ікона стилю 90-х Наомі Кемпбелл стала обличчям нової fashion-зйомки для березневого випуску ELLE UK. На одній зі світлин знаменитість позує у пишній чорній сукні, тримаючи в руках жакет від українського бренду Litkovska з колекції весна-літо — 2024. 

Жакет представлений у вигляді чорної оверсайз-моделі з копицею замороженого сіна, що прикріплена до одного з його рукавів. Це, за словами дизайнерки, стало символом завмерлої у часі української спадщини. 

Нова фотосесія Наомі присвячена майже чотирьом десяткам років від початку її модельної кар’єри, і зокрема від першої зйомки Кемпбелл у британському ELLE.

«У мене були перші великі зйомки з британським ELLE, коли мені було 15, за місяць до 16-річчя. Я ніколи цього не забуду. Я ніколи не забуваю людей, які в цьому брали участь», — розповіла модель. 

Наомі поділилася, що тоді зовсім не знала, як це — бути моделлю, і просто танцювала на зйомці й набувала тих поз, які спадали на думку в той момент. Відтоді кар’єра зірки пішла вгору, і вона з’явилася на 25 глобальних обкладинках ELLE.

Зараз Кемпбелл — мати двох дітей, і навіть у свої 53 вона продовжує підкорювати головні подіуми світу, змушуючи всю публіку, як і в далеких 90-х, прикипати поглядами до неї.

«Я люблю, люблю, люблю моду. Мені подобається, що мені все ще дають можливість виконувати свою роботу. Я люблю творчість. Відчуваю задоволення, дивлячись на людей, які захоплені тим, що вони роблять. Я хочу працювати з великими та новими талантами. І звісно, люблю вчитися. Це ніколи не закінчиться!» — додала Наомі. 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали