SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

Море хвилюється: огляд колекції POUSTOVIT ss17

Соломія Шваб про те, чому в новій колекції Лілії Пустовіт кожен знайде образ для себе   

Фото: Ukrainian Fashion Week

39-ий Ukrainian Fashion Week почався під гучні овації, подаровані вдячною публікою Лілії Пустовіт. Саме її бренд традиційно відкрив український тиждень моди, задавши планку всьому, що буде відбуватися в модному Києві найближчий тиждень. Колекція сезону весна-літо 2017 сповнена контрастів, які поєднують звичну філософію бренду із нашумілою колаборацією POUSTOVITxTAGO. Переважає витримана кольорова гама – бежевий, білий, чорний, які доповнюють жовті, сині, рожеві акценти.

Вони втілені у трендових костюмах вільного крою, сукнях із глибоким гострим вирізом, плісерованих спідницях і все це передає настрій домашнього життя через пряму аналогію із піжамними вбраннями. Разом з тим, рельєфності багатьом образам додають гольфи, легінси і аксесуари, які несуть настрій sport casual в найкращих традиціях рейву. Також колекцію наповнюють принти, серед яких смужка в поєднанні з абстрактною рослинною варіацією. Щодо взуття, то тут вибір дизайнера впав на спорт: кросівки, мокасини і кеди із написами KIEV i LOVE, створені у співпраці з одеським брендом L.A.P.T.I.. Багатошаровість і велика кількість одиниць одягу в межах одного лука нагадують про участь стиліста Наді Шаповал. Загальний почерк в останніх колекціях Пустовіт суттєво змінився, порівняно із тим, як виглядав її бренд спочатку. Цей вплив, очевидно, походить із загального світового захоплення радянською реальністю, ключовими представниками якого є Демна Гвасалія, Гоша Рубчинський і, в Україні, Антон Белінський. Останній, в свою чергу, здійснив значний вплив на реалізацію нової колекції, про що неважко здогадатися.

Сам показ скоріше нагадував презентацію колекції через специфічний спосіб продюсування того, що відбувалося на подіумі. Моделі стартували ходою, яка зазвичай символізує закінчення показу, проте після – вони зайняли позиції, з яких гості шоу могли детально роздивитися кожен образ.

Різноманітність всієї колекції створює відчуття, що людина із будь-яким смаком і естетичними уявленнями знайде в ній щось і для себе. Цього сезону Лілії вдалося поєднати жіночність і строгість зі спортом і свободою. І це, однозначно, найкращий початок Ukrainian Fashion Week, який можна очікувати.