ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

У КИЄВІ ЗАПУСТИЛИ БЕЗКОШТОВНУ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ...

КОМБІНЕЗОНИ ДЛЯ МЕДИКІВ І ДОДАТОК З КРУТОЮ...

FORBES НАЗВАЛ 20 БОГАТЕЙШИХ ЛЮДЕЙ МИРА 2020 ГОДА...

Мода заради тварин: в Україні випустили благодійну колекцію одягу

Моду та благодійність все частіше можна зустріти пліч-о-пліч в боротьбі за права тварин

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Благодійний фонд «Happy Paw» спільно з брендом «Trend Fever» випустили благодійну колекцію одягу, котра отримала назву «One move for help».

Принти виконані в стилі геометрики та зображають котів і собак. Перевагами костюмів є те, що вони виготовляються з натуральних тканин високої якості. Дана колоборація є чудовим способом нагадати людям про важливість відповідальності того, що ти носиш, та турботи за тих, хто живе поряд з вами.

«One move for help» – це колекція одягу, створена для того, щоб кожен зміг не тільки порадувати себе новою покупкою, але і допомогти тваринам, при цьому не переплачуючи за товар. Купуючи будь-яку річ з цієї колекції 30% від покупки буде передано фонду «Happy Paw» на допомогу тваринам, що перебувають у притулках.

Happy Paw – фонд, який протягом 6 років активно вирішує питання безпритульних тварин та допомагає притулкам. Одним з активних напрямків діяльності є популяризація гуманного ставлення до тварин та небайдужості до проблем безпритульних котів і собак.

Така колаборація ринку моди та сфери благодійності не є новинкою. Нині активно розвивається тренд «безхутрових» колекцій. В минулому році бренд Chanel вперше представив повноцінну колекцію зі штучних тканин. Серед брендів, які активно відстоюють позицію захисту тварин можна знайти Jean Paul Gaultier, Burberry та Versace.

На початку 2018 року бренд Lacoste спільно з Міжнародним союзом охорони природи (IUCN) розробили капсульну колекцію «Save Our Species» («Врятуйте наші види»), до якої увійшли десять поло з альтернативними логотипами. Відомий логотип з крокодилом замінили на тварин, які перебувають під загрозою зникнення. Всі кошти, отримані з продажу колекції будуть перераховані в Міжнародний союз охорони природи і природних ресурсів.

Нещодавно було оголошено, що перший веганський тиждень моди пройде в Лос-Анджелесі в лютому 2019 року і збере бренди, які вже відмовилися від використання в своєму виробництві продуктів тваринного походження.

Тепер долучитися можна і в Україні.

Замовити одяг можна на сайті фонду «Happy Paw».

 

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

Forbes назвал 20 богатейших людей мира 2020 года

«Это чертовски утомительно», — Шарлиз Терон пожаловалась, что ей трудно совмещать карьеру и материнство

5 правил, как выжить с партнером в карантин: отвечает Михаил Лабковский