Мистецька фундація Strong & Precious: українські ювелірні дизайнери на виставці Gem Geneve

Відображення культурної історії України

Strong & Precious — це фундація, яка ознайомлює любителів та експертів ювелірного мистецтва з українською спадщиною. Проєкт створений, щоб розповідати світу про джерела та традиції ювелірної школи, показати багатство історичних коренів та основи ювелірного стилю та майстерності, що сягають глибини століть.

Мистецька фундація Strong & Precious цього року втретє виступить на Gem Genève, із ще одним неймовірним проєктом, який вразить усіх відвідувачів. How Precious UA проллє світло на багатий гобелен української культури, демонструючи та змальовуючи її стрімкий розвиток з давніх-давен. Серія відеоматеріалів, представлених на стенді, розповість більше про презентацію ювелірних виробів ручної роботи, відображаючи глибоко вкорінену та цінну культурну ідентичність України. Матеріали демонструватимуть улюблені та відомі національні символи, такі як пшениця, малюючи яскраву картину багатої культурної історії України.

«Українська культура має багату історію та неймовірну культурну спадщину, яку вона передає через пам’ять і визначні артефакти. Strong & Precious прагне продемонструвати цю автентичність і її переосмислення з часом, плавно інтегруючись у сучасний період, — поділилися засновниці Ольга Олексенко та Наталія К`єтьєне. — Протягом століть люди несли частинки своєї ідентичності через потужні символи в кераміці, народному одязі, музиці та коштовностях. Ювелірні вироби на виставці — синергія минулого та сьогодення. Вони створюють шлях у майбутнє, використовуючи яскраві національні символи та дух нашої культури. Більшість предметів виготовлено з топазу українського Волинського родовища, відомого своїм унікальним кольором, що додає автентичності нашим дизайнам».

На цьогорічній виставці мистецька фундація Strong & Precious представить шість захопливих робіт, які показують перетин традиційної української культури та сучасного дизайну. Це майстерне поєднання минулого та сьогодення є справжнім свідченням непохитної відданості фонду демонстрації позачасової краси культурної спадщини України.

На заході будуть представлені як великі, так і малі бренди української індустрії, зокрема Nomis Jewelry, Inesa Kovalova, Drutis Jewelry, Gunia Project та Yuval` Studios.

Nomis Jewelry створили намисто з чорними перлами з кулоном у вигляді хреста, яке уособлює позачасову концепцію світла та темряви. Перлини на намисті розташовано у бінарному коді, що перекладається як «Свобода». Таким чином, виріб символізує перемогу добра над злом, а чорна перлина нагадує нам, що свобода завжди приходить після найтемніших часів як проблиск світла.

Брошка Inesa під назвою «Зв’язки» поєднує індустріальні форми та красу природи з дизайном, натхненним промисловістю Донбасу. Вона виготовлена з титану та 18-каратного золота, прикрашеного діамантами та рідкісним високоякісним геліодором із Володарськ-Волинського, що символізує єдність Сходу та Заходу, людини та природи, а також зв’язок дизайнера з Україною. Важливими факторами є життєвий цикл каменю та методи виробництва.

Inesa

Ідея mUAvement Ring від Drutis Jewelry полягає в тому, що в крихкому та делікатному світі є водночас деякі постійні та незмінні речі, які об’єднують і рухають людей. Україною рухає світле майбутнє нашої країни, яке уособлює прозорий, чистий і натуральний Волинський топаз. Основу каблучки виготовлено з мелітопольської сталі та українського нікелю. Перстень оброблений золотом, як і наш дорогоцінний, єдиний та волелюбний народ.

Drutis Jewelry

Намисто «Колосіння» від Yuval` Studios є символом незламності духу України, дизайн якого натхненний металургією Донбасу, золотим пшеничним колоском Півдня та серпантином, що нагадує звивисту гірську дорогу в Карпатах. 

Juval

Бренд GUNIA Project створив єдине у своєму роді намисто із золота та діамантів. Воно зображує неперевершений прогрес і символізм трипільської культури. А пакування повторює форми, контури та текстуру трипільської Венери.

Мистецька фундація Strong & Precious з гордістю представить свій дебютний витвір. Це приголомшливий набір сережок з оніксу, який надихає образ традиційної української вишиванки. Це головний експонат виставки, створений спеціально для How Precious UA.

Дизайнери, що створили ці витвори, знаходили натхнення у природній красі України, її багатій архітектурній спадщині та захопливому образотворчому мистецтві. Поєднавши ці елементи з традиційними символами, вони створили справді приголомшливу колекцію, яка відображає суть багатої спадщини України. Виставка обіцяє стати справжнім святом почуттів, яскравої та легендарної культурної історії України, яку майстерно втілили в життя за допомогою мистецтва сучасного ювелірного дизайну.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали