ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

УЧЕНЫЕ ВЫЯСНИЛИ, О ЧЕМ ЧАЩЕ ВСЕГО ВРУТ В...

5 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГАЮТ ХЭЛЛИ БЕРРИ В 54...

ВИДЕОФАКТ: КРИССИ ТЕЙГЕН И ДЖОН ЛЕДЖЕНД СТАНУТ...

«Мене надихають кохані люди, в очах і словах яких знаходжу необхідну любов, силу і віру», — Monatik та інші артисти у кампейні adidas Originals

До 50-річного ювілею легендарних кросівок Superstar

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

adidas Originals представляє локальних героїв кампанії Superstar. Змінюємо гру. Об`єднуючи креаторів зі світу музики і спорту, бренд транслює, як сила командного духу змінює цей світ, дозволяючи вийти за рамки можливого і досягти більшого. У новій кампанії Monatik, Michelle Andrade, Женя Кот, Дар`я Білодід, Микола Шапаренко та Дар`я Коломієць розповідають про творче самовираження, командну гру і своє унікальне бачення сьогодення і майбутнього.

Також бренд представить капсульну колекцію Signature Series, в якій переосмислює знаковий силует Superstar, доповнюючи його ефектними деталями. Незмінними залишаються фірмові елементи – три смужки і напис Superstar. Колекція буде доступна в магазинах adidas Originals з 23 липня.

В рамках кампанії герої поділилися своєю думкою про зміни та джерела натхнення в житті. Monatik, як ніхто інший, знає, що таке зміни і як важливо прагнути змінюватися на краще:

«Вихід із зони комфорту, яку ми самі собі вигадали, здається абсолютно непотрібною дією. Але одного разу, наважившись просто заглянути в несподівані повороти подій в житті, є велика ймовірність усвідомити, що зона комфорту виявилася просто нажитою звичкою і не завжди корисною. Є ймовірність побачити наяву те, що раніше міг тільки уявити в фантазіях і мріях.

На ці думки і бажання, особисто мене, завжди надихають рідні, кохані люди, в очах і словах яких я знаходжу таку необхідну любов, надію, силу і віру в світле майбутнє. Зміни починаються з тебе!

Зі спроб кожен день побачити кращу версію себе. Не бійся змін. Прагни змінюватися на краще! І цілком можливо все навколо стане таким, як ти й хотів!»

Монатик

Розмірковуючи про зміни, танцюрист Женя Кот відзначає:

«Потрібні глобальні зміни в людській свідомості. Хочеться, щоб люди стали добрішими, світлішими та мудрішими. Почали цінувати те, що у них є, змінювати пріоритети, допомагати іншим. Цей рік і проблеми, з якими зіткнулася вся планета, нас багато чому навчили».

Женя Кот

Співачка Michelle Andrade переконана, що зміни, це не завжди легко, але саме вони ведуть до мети:

«Мої мрії завжди рухають мене вперед, як і прагнення бути тим, ким я хочу. У важкі моменти мене супроводжує моя особиста велика мета і, думаючи про неї, я йду вперед».

Michelle Andrade

Про найважливіші зміни життя розповіла Дар`я Білодід:

«Моя перша перемога стала не тільки незабутньою подією, а й зробила мене сильнішою та більш впевненою в собі».

Дар`я Білодід:

Микола Шапаренко поділився своїм баченням успіху:

«Якщо хочеш рости професійно і розвиватися, потрібно працювати над собою щодня, особливо там, де ти відчуваєш, що це твоя слабка сторона! Саме завдяки цьому я і потрапив в команду».

Микола Шапаренко

Говорячи про команду, Дар’я Коломієць стверджує:

«Думаю, зараз дуже важливо об`єднуватися, створювати команди, колаборації. Підтримувати один одного, чути і приймати».

Даша Коломиец

 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

«Ты безусловно лучшая. Самое лучшее из того, что за всю жизнь со мной произошло», — Monatik нежно поздравил жену с днём рождения

Сексуальный гороскоп на август для всех знаков зодиака

Рецепт лавандового скраба для тела от beauty-специалиста Terre Blanche Hotel Spa Golf Resort

Салат с киноа, тахини, орехами и апельсинами от шеф-повара Филиппа Журдена